קופסת המתכת הכסופה והמבריקה, נראית כמו של סוכריות שניתנו כהפתעה על הכרית במלון בוטיק. בפנים מלבני פלסטיק מעוגלים (מעיין אות D מתוחה) בצבע שבין מנומר לעור ג'ירפה, שנלקחו היישר מידיות דלית פנימיות של רכב יוקרה. כשמוציאים אותם, נדלקות נורות בצבע כתום-חום. זה המראה המאוד לא שגרתי של אוזניות הטרו-וויירלס (ללא חוטים כלל) מדגם MW07 של Master&Dyanmic.

העיצוב הזה, שגרם לי בהתחלה להרים גבה ולגלגל עיניים בהפתעה, מאוד בולט ומאוד שונה מכל האוזניות האחרות בקטגוריה הזאת. הבעיה העיקרית היא שהוא תופס שריטות וטביעות אצבע מהר מאוד, ומאבד מהאלגנטיות שלו, כשמחזיקים אותו, ומוציאים ומכניסים לכיס כמה פעמים ביום.

איך זה מתבטא בשימושיות והאם זה משפיע עליה? ובכן, את מבחן "האם אפשר לפתוח את הקופסה ביד אחת", האוזניות עוברות. לא בשיא, אבל בהחלט עוברות. את האם האוזניות עלולות ליפול בטעות מהקופסה, הן לא עוברות. בניגוד למתחרים, לדגם הטרו-וויירלס הראשון של החברה, אין תפס מגנטי.

את המבחן האם הן נשארות יציבות באוזן הן עוברות בחצי כוח. במהלך שימוש של כחודש - נפלו פעם אחת בלבד. אבל במהלך החודש תנועות הראש היו עדינות. וזו הזדמנות לפתוח את הנושא הזה מול כל יצרניות אוזניות טרו-וויירלס - אסור שהן יפלו מהאוזן, כי זה יכול ממש ממש לבאס. זה יותר מאשר אם לא יהיו בעיצוב אלגנטי, ואני מוכן לקבל סנפירים קצת יותר גדולים שיתפסו את האפרכסת מבפנים.

אוזניות MW07 (צילום: יח"צ, NEXTER)
אוזניות MW07 | צילום: יח"צ, NEXTER

אחרי שצלחתי את זה, הצימוד לטלפון פשוט ומהיר. אחרי שעושים את זה פעם אחת, כמו בכל אוזניות, מרימים, רואים חיווי של אור ושומעים צליל שאומר שהתחברתם ואפשר להתחיל ולשמוע צליל מסרטונים על סליים ביוטיוב ו\או אלבומים של קווין בספוטיפיי ושלל שירים אחרים. איכות השמע טובה מאוד, כיאה למוצרי החברה. הן מעוצבות כך שהן מבודדות אותנו מהסביבה, מה שיכול בהחלט להתאים למשרד או לנסיעה בתחבורה ציבורית.

באוזניית ימין יש כפתור הדלקה וכיבוי, ובאוזניית שמאל יש שני כפתורים זעירים לשינוי עצמת השמע (אבל לא לדילוג בין שירים, משום מה). בניגוד לאוזניות רבות שבהן כיוון הלחיצה הוא לתוך האוזן, ב-MW07 הלחיצה היא מלמעלה למטה (כשנותנים קונטרה עם האגודל). ואני מתעכב על התיאור המאוד טכני הזה, כי זה מאוד חשוב, ופחות מציק באוזן בכל פעם שרוצים לעצור שניה את השיר.

ההטענה נעשית באמצעות חיבור USB-C. כלומר יתאים למטען של מכשיר אנדרואיד פחות או יותר מהשנתיים האחרונות. זמן ההפעלה המובטח על ידי היצרן הוא שלוש שעות וחצי ברצף, כאשר הקופסה היא גם מטען שמוסיף עוד שלוש הטענות - כלומר 14 שעות בסך הכל. זה קצת פחות מהמתחרים.

אוזניות MW07 (צילום: אהוד קינן, NEXTER)
אוזניות MW07 | צילום: אהוד קינן, NEXTER

מחירן של ה-MW07 הוא 1290 שקלים. לא מעט. אוזניות אחרות מסוג טרו וויירלס עולות פחות מ-900 שקל והאיכות שלהם פחות טובה, אבל לאוזן לא אדיופילית קשה להבחין. במקרה של ה-MW07, העיצוב משחק תפקיד ועליו החברה כנראה חושבת ששווה לשלם את ההפרש. אם הוא מדבר אליכם עד כדי כמה מאות שקלים יותר, תתחדשו.