סמסונג גלקסי S3 עם דגל ישראל (צילום: אילוסטרציה)
בניגוד לאייפון, הגלקסי אס 3 מגיע לישראל יחד עם העולם | צילום: אילוסטרציה

הסמסונג גלקסי s3  הגיע היום (ד') לחנויות בישראל. שלא כמו במקרה האייפון, בו ישראל תמיד מקבלת את המכשיר החדש רק בסיבוב השלישי ואף מאוחר יותר, הגלקסי החדש מגיע לארץ כבר בסיבוב הראשון, כמעט במקביל לאירופה. 

רגע לפני שמסתערים

אם אתם לא יכולים לחכות למכשיר האנדרואיד הנחשק בעולם, קחו נשימה עמוקה וספרו עד עשר. זאת כיון שמי שירצה לקבל את ה-S3 כבר עכשיו יצטרך להסתכן. ראשית - הבהלה הראשונית למכשיר מאוד גדולה, וסמסונג כבר עכשיו מתקשה לעמוד ביעדים ולשלוח את המכשירים לכל המדינות בזמן. שנית, המהפכה על יבוא אישי של סמארטפונים שהבטיח שר התקשורת משה כחלון עוד לפנינו והיא צפויה להפוך את היבוא של המכשירים האלה לתהליך פשוט וזול הרבה יותר, מה שיגרור ירידת מחירים גם אצל ספקי הסלולר.

אם אתם בכל זאת לא מוכנים לחכות ורוצים לרכוש את הגלקסי S3 כבר היום או בשבועות הקרובים יש לא מעט דרכים להשיג אותו הן אצל המפעילות הרשמיות והן בחנויות פרטיות ואפילו בחו"ל, איפה הכי זול ומשתלם? כל הפרטים.

אין תמונה
המחירים נעים סביב ה-3,500 עד 4,000 שקלים

סלקום יספקו את המכשיר החדש ב-3,999 שקלים. או ב-129 שקלים ל-36 חודשים. בהצטרפות לאחת החבילות ללא הגבלה של סלקום הם גם יתנו החזר של 30 שקלים, כך שהמכשיר יעלה 99 שקלים לחודש. בסופו של דבר אחרי שלוש שנים תקבלו מכשיר שעלה לכם 3,564 שקלים.

אם תבחרו בחברת פלאפון, זה יעלה לכם ביוקר. נכון לרגע זה המחיר עומד על 4,200 שקלים. חברת אורנג' לעומת זאת תמכור את הסמסונג גלקסי S3 ב-3,967 שקלים ב-3 תשלומים או בתשלום אחד במזומן. המחיר ב-36 תשלומים הוא 4,176 שקל (116 שקל בחודש).

במקביל, אורנג' הודיעה כי תמכור את הסמסונג גלקסי S2 החל מהיום תמורת 2,565 שקל ב-3 תשלומים או בתשלום אחד במזומן, וזאת לעומת 3,727 שקלים שהוא נמכר עד כה.

הוט מובייל תמכור את הגלקסי S3 ב-3,899 שקלים או 115 שקלים לחודש בפריסה ל-36 תשלומים חודשיים - 4,140 שקל בסך הכל.

הלקוחות הטריים של hMobile מבית הום סנטר יוכלו ליהנות מהמכשיר החדש ב-3,699 שקלים. hMobile  מוכרים כבר מספר ימים במכירה מוקדמת את המכשירים בכל סניפי הום סנטר.

רשת חנויות הסלולר Best Mobile הודיעה כי תשווק את הגלקסי S3 במחיר של 3,680 שקלים בלבד. בניגוד למפעילות הסלולריות, רשת Best Mobile תאפשר ללקוחותיה לפרוס את התשלומים על המכשיר על פני 24 חודשים ללא ריבית, תוך שמירה על המחיר הנמוך. בנוסף, ניתן יהיה לרכוש את המכשיר בפריסה של 36 תשלומים במחיר של 3,890 שקל בלבד.

איפה בכל זאת ניתן להשיג את המכשיר מבלי להתחייב?

לרוב, מכשירים כאלה נמכרים בזול בארה"ב כחלק מהחלטה עסקית של היצרנית. הגלקסי 3s יעלה לכם בארצות הברית בסביבות ה-700 דולר, שהם כ-2,700 שקלים.

נכון לעכשיו, כל עוד המיסים לא ירדו, להזמין מכשיר כזה לישראל בתוספת מס ומע"מ יעלה לכם בסביבות ה-3,600. לא זול בהרבה מרכישתו בארץ.

אחד האתרים האמינים לרכישת מכשירים שכאלה הוא handtec ששולח מאנגליה, דבר שמוריד את עלות המשלוח. הוא ימכור לכם את המכשיר ב-416 פאונד (כ-2,500 שקלים). בתוספת מיסים המחיר מגיע ל-3,300 שקלים. יש לזכור שזהו מכשיר פתוח, ואינו מחייב אתכם לאף רשת סלולרית ולאף חבילה. חשוב גם לזכור שאתם מקבלים את המכשיר ללא אחריות בארץ.

קבוצת רכישה בפייסבוק

דרך יצירתית מאוד להוזיל את מחירו של הגלקסי S3 היא הצטרפות לקבוצת רכישה ייעודית שנפתחה בפייסבוק. הקבוצה מבטיחה להביא את המכשיר בצורה עקיפה ולא דרך היבואנית הרשמית סאני, ובכך להוזיל את המחיר משמעותית לכל חברי הקבוצה. הם עדיין לא מוכנים לחשוף את המחיר הנחשק, אבל ניסיון העבר מלמד שהחבורה הזאת בהחלט יודעת לחתוך את המחירים בצורה יפה.

בימים הקרובים עוד חנויות, יבואנים פרטיים וכנראה שספקי סלולרי נוספים יפרסמו מחירים. ואחנו נמתין לראות האם הארץ תוצף בקרוב בטלפונים של סמסונג.

>> אייפון 4S וגלקסי S3 במבחן ריסוק - מי ניצח?