צמיד מצלצל (צילום: the-guardianangel.com)
נטרול סיטואציות מטרידות. "המלאך השומר" | צילום: the-guardianangel.com
לכל בחורה יש לפחות סיפור אחד על דייט מזעזע שבמהלכו היא לא הפסיקה לבהות בסמארטפון ולקוות שאחת החברות תתקשר ותושיע אותה. אז הנה פתרון שהוא גם חכם - וגם יפה: גאדג'ט חדש בשם "מלאך שומר" (Guardian Angel) מבטיח לחלץ כל אישה מכל מסיטואציה, בין אם מדובר בדייט נוראי או בסכנה של ממש.

ליין הבטיחות החדש הזה, שכולל צמיד או שרשרת אלגנטים מכסף, עוצב בצורה של הילה ועל כן שמו "המלאך השומר". בלחיצת כפתור פשוטה על התכשיט - העונדת תקבל שיחה נכנסת פיקטיבית, ותוכל להשתמש בזה כדי להתרחק ממי שמטריד אותה. אם היא תרגיש שהיא צריכה עזרה אמיתית - היא יכולה ללחוץ על הכפתור במשך שלוש שניות, ואז תישלח בשמה הודעת SOS למספר קבוע אותו היא יכולה לקבוע מראש. מי שיקבל את הסמס יוכל גם לראות בדיוק איפה היא נמצאית הודות לחיבור לשירות המפות של גוגל. 

הטכנולוגיה הלבישה של "המלאך השומר" היא פרי שיתוף עולה של משרד פרסום בסינגפור עם ארגון שנקרא "אגודת הנשים לפעולה ומחקר" (Association of Women for Action and Research- AWARE).

צמיד מצלצל (צילום: the-guardianangel.com)
לחיצה על הכפתור במשך שלוש שניות תשלח סמס לעזרה עם מפת גוגל למיקום שלך | צילום: the-guardianangel.com

אגודת AWARE פועלת לקידום שוויון בין המינים על ידי יעוץ לנשים. "AWARE מאמינה בזכויות של אישה להשתתף בכל חלל חברתי או ציבורי בצורה החופשית מאלימות והטרדה", סיפרה המנהלת הראשית של העמותה קורינה לים ל- Marketing Interactive. "אולם, במקום העבודה או בכל בסיטואציה אחרת, נשים שמנסות להתמודד באופן ישיר עם המטרידים - עלולות להיענש חברתית. 'המלאך השומר' יכול לסייע לנטרל חלק מהסיטואציות המטרידות הללו".

"המלאך השומר" זמין לשימוש ברחבי העולם, וכדי להפעילו כל שצריך לעשות זה להוריד את התוכנה המתאימה לסמארטפון. מחיר לצמיד עולה 130 דולר (446 שקלים), כולל משלוח, וניתן להשיג אותו באתר The Guardian Angel.

צמיד מצלצל (צילום: the-guardianangel.com)
גם בגרסת שרשרת. "המלאך השומר" | צילום: the-guardianangel.com


עוד ב-NEXTER:
>> מדריך: כך תחסמו מטרידים מלהתקשר ולשלוח לכם הודעות
>> מאותגר אמנותית: הסדרה הראשונה באינסטגרם
>> עמוד חדש בפייסבוק: "עם היפות שלי באושוויץ"