הסמארטפון G3 של LG (צילום: ניב ליליאן, NEXTER)
מגיע לארץ עם תג מחיר מפתה. LG G3 | צילום: ניב ליליאן, NEXTER

רונלייט, יבואנית הסמארטפונים של LG בישראל, הכריזה היום (א') על פרטי השקתו בארץ של אחד המכשירים המעניינים של השנה, G3. סמארטפון הדגל החדש של החברה הקוריאנית, שהושק החודש בקוריאה ורשם הישג מרשים של מכירות גבוהות פי שלושה מהמתחרה מבית סמסונג, יעשה עלייה ב-6 ביולי - עוד שבוע בדיוק - ימים בודדים לאחר נחיתתו ברוב מדינות העולם.

המכשיר יימכר בישראל בשתי גרסאותיו: הבסיסית יותר, הכוללת זיכרון עבודה (RAM) בנפח 2 גיגה-בייט ואחסון פנימי בנפח 16 גיגה-בייט, תתומחר ב-3,200 שקל - מחיר נמוך מעט ממחירי ההשקה של רוב המתחרים הקיימים, שהגיעו לישראל עם תגים סביב 3,500 שקל לגרסאות הבסיסיות. הגרסא המתקדמת יותר, עם זיכרון עבודה (RAM) בנפח 3 גיגה-בייט ואחסון פנימי בנפח 32 גגיה-בייט, תתומחר ב-3,600 שקל.

מלבד ההבדלים המינוריים בין שתי הגרסאות, מגיע המכשיר עם מפרט עצמתי ביותר: מעבד ארבע ליבות במהירות 2.5 גיגה-הרץ, מסך בגודל 5.5 אינצ' ובאיכות חסרת תקדים של 2K (איכות גבוהה פי 4 מ-HD), מצלמה בעלת קרן לייזר למיקוד מהיר במיוחד ועוד.

בשבועות האחרונים כבר הגיע המכשיר לישראל דרך יבואנים מקבילים, במחירים גבוהים רק מעט מהמחיר שקבעה רונלייט. הזמנת המכשיר מחו"ל מוזילה את העלות אך בהפרש קטן יחסית להפרשי המחיר במכשירים אחרים, בזכות תו המחיר הראשוני ההגיוני יחסית של היבואנית הרשמית. מחיר הנרתיק הייחודי QuickCircle, בעל "חלון" עגול דרכו ניתן לצפות בהתראות שונות ואף להשתמש מעט במכשיר בלי להסיר את הכיסוי, טרם נחשף.