אין תמונה
נוקיה חושבת שמצלמת 41 מגה פיקסלים נחוצה לסמארטפון, לא פלא שהיא נמצאת במצב בו היא נמצאת היום

נוקיה תביא את טכנולוגיית ה-PureView שבמכשיר ה-PureView 808 גם לווינדוס פון. כך לפי ריצ’רד קריס, בכיר בחברה, שאמר ש“זה לא ייקח זמן רב”.

נוקיה מפתחת בימים אלה מכשיר חדש למערכת של מיקרוסופט וכי היא תשתמש באותה טכנולוגיה שהביאה את 41 מגה פיקסל למצלמת ה-808 ובכך תציג את מכשיר הלומיה הראשון שלה עם מצלמה הטובה ביותר בווינדוס פון.

הנוקיה 808, הסמארטפון החדש של נוקיה מבוסס על הגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה סימביאן, ומגיע עם מצלמה עם חיישן עצום של 41 מגה פיקסל,הוכרז ב-MWC, תערוכת הסלולר העולמית שהתקיימה בסוף פברואר בברצלונה, מציג איכות שלא נראתה כמוה על גבי מכשיר סלולרי. מצלמת ה-PureView בעלת 41 מגה-הפיקסלים, מסוגלת ללכוד תמונות רחבות בטכנולוגיה המכונה pixel over-sampling שלמעשה מצלמת תמונות בגודל סטנדרטי של 5 - 8 מגה פיקסל ומשתמשת בעדשה כדי לאחד 7 פיקסלים לאחד, כך היא מצליחה להפיק תמונות חלקות, ללא רעשי רקע וצבעים מושלמים.

ניתן לבצע זום עד פי 3 לתמונה שצולמה מבלי לאבד אף פרט או טשטוש בתמונה או לחלופין לצלם תמונה ב-38 מגה פיקסל במצב המכונה Creative Shooting Mode ולהתמקד בחלק הרצוי בתמונה על ידי חיתוך וזום לאובייקט המצולם גם לאחר שהתמונה כבר צולמה. הפלאש מאחור הוא Xenon בשילוב LED וצילום הוידאו מספק עד 1080p.

להפתעת כולם, נוקיה בחרה דווקא במערכת ה-Nokia Belle (סימביאן לשעבר) ולא בווינדוס פון. במכשיר כיום נמצא בו מעבד 1.3GHz על גבי מסך 4 אינצ' 640×360, זיכרון 512MB ואחסון 16GB כאשר מחירו נע סביב 700 דולר בהזמנה מוקדמת.

>> לכתבות נוספות באתר TGspot