החופש הגדול מסתיים היום ושנת הלימודים העומדת בפתח מצריכה אותנו, ילדים והורים, להתחיל להתרגל לקום מוקדם לבית הספר.

אז כדי להקטין את הבאסה אספנו עבורכם שש אפליקציות שעון מעורר שיהפכו את הבוקר שלכם לזריחה אמיתית:

TalkO'Clock - רוצים שבחורה משבדיה תעיר אתכם? 

אוהבים להעיר אנשים אחרים? אם כן, זה שירות בשבילכם. בפשטות,  TalkO'Clock הוא שעון מעורר חברתי המאפשר לכם להעיר אנשים זרים או ההיפך, לאפשר לזרים להעיר אתכם.

איך זה עובד? לאחר שנרשמים לשירות קובעים את שעת ההשכמה היומית וכאשר היא מגיעה מישהו זר יתקשר אליכם לנייד ויאמר לכם 'בוקר טוב' בשפה שלו. בכיוון ההפוך, תוכלו אתם להיכנס למאגר המשכימים ולהעיר אחרים. חשוב לציין כי השירות עדיין בשלב הביטא ולאחר הרישום תצטרכו לחכות להזמנה. וכאן תוכלו לצפות איך זה עובד.

אין תמונה
בוקר טוב ממעבר לים. TalkO'Clock

iHome+Sleep - האנציקלופדיה של השעונים המעוררים

iHome+sleep היא אפליקציה חינמית, מדובר באחד השעונים המעוררים הכי יעילים לאייפון וגם הכי מלא בפרטים.

יש בו סטטיסטיקות שינה, תזכורות מתי לישון ומתי לקום, בחירת שירים וצלילים לכל יום בשבוע, תצוגת מזג אוויר מהירה ואפשרות להתעורר לצלילי תחנת רדיו אהובה (בתשלום).

בנוסף תוכלו לעדכן סטטוס בטוויטר ופייסבוק אוטומטית בכל פעם שאתם הולכים לישון או מתעוררים וכן תוכלו לתכנת את הפידים של אתרי החדשות החביבים עליכם ולהתעדכן מה קרה בלילה בלי לצאת מהמיטה בבוקר.

אין תמונה
התוצאות: אתם לא ישנים מספיק. iHome+Sleep

Wake Up with Pam - להתעורר עם פאם, גם אתם יכולים

אם אתם רוצים להתעורר עם פמלה אנדרסון במיטה (או לפחות להרגיש כך) תורידו את השעון הבא למכשיר האייפון.

תוכלו להגדיר השכמות עם תמונות או סרטי וידאו של הכוכבת בנוסף לקולה הערב שיפציר בכם לקום. יחד עם זאת מודה הכוכבת כי: "תמיד היתה לי בעיה להוציא בחורים מהמיטה אז אני לא יכול להבטיח שזה יעבוד".

השעון המעורר מתאים להורים ומוגבל מגילאי 16 ומעלה. המחיר 1.99 דולר, פמלה האמיתית עולה יותר. 

אין תמונה
מתעוררים עם פמלה, מה רע?! Wake Up with Pam

Snooze - לא התעוררתם? הלך הכסף 

האפליקציה הבאה היא אמנם חינמית, אבל אם לא תתעוררו היא תעלה לכם הרבה כסף. איך? בכל פעם שתלחצו על כפתור 'נודניק' (Snooze) תתווסף בשעון תרומה של 25 סנט לחשבון ההורדות ובסוף החודש תוכלו להחליט למי לתרום את הכסף שהצטבר. שילוב מרענן של אחריות חברתית עם טכנולוגיה. 

אין תמונה
יו סנוז יו לוז! אפליקציית Snooze

HitlerAlerm - כן, מה ששמעתם

קצת חולני אנחנו מודים, אבל אי אפשר להיתקל בשעון מעורר כזה ולהישאר אדישים. הייחוד בשעון שבמקום לצלצל, הוא משמיע קולות של היטלר ומראה תמונות מהנאומים שלו. וכל זה בחינם.

המפתח הוא יפני בן 31 העונה לשם טאקשי נמיקוואה וניתן לומר כי הוא לקח את תחום ההתעוררות למחוזות שלא דמיינו אותם, כרגע לא ברור האם הוא באמת מעריץ את האיש או כמו יתר הפארודיות שמסתובבות ברשת פשוט ניסה להריץ עליו בדיחה. 

השאלה המתבקשת היא האם להתקשר לגוגל שיוריד אותו מאנדרואיד המרקט

אין תמונה
חולני אבל עושה את העבודה. HitlerAlerm

HappyWakeUp - לישון מספיק ולהתעורר בזמן 

באמצעות שילוב בין הטכנולוגיה של הטלפון החכם לבין ממצאים של מחקרים רפואיים, השעון הזה שעולה 4.99 דולר, מחשב את הזמן האופטימלי להעיר אתכם משינה כאשר גם המוח וגם הגוף הכי מוכנים ליקיצה.

היישום משתמש במיקרופון של המכשיר כדי לזהות את מחזור השינה שלכם ומאותו רגע הוא יודע מתי הרגע הטוב ביותר להעיר אתכם. פשוט מכוונים את שעת ההשכמה, פותחים את האפליקצייה ומניחים את האייפון קרוב ככל הניתן.

אין תמונה
מתעוררים בחכמה. HappyWakeUp

>> איזה אנשים מחפשים את פייסבוק בגוגל?

>> וגם: חמש אפליקציות הכי טובות לאנשים שמשעמם להם בשירותים