ההדלפות של ההאקרים הצפון-קוריאניים נמשכות ולנו נשאר רק להכין את הפופקורן ולחכות להדלפה הבאה. מלבד פרטים אישיים ופרטי קשר של כוכבים ואנשים מתעשיית הקולנוע האמריקאית, חשפו ההדלפות תסריטים של עשרות סרטים עתידיים, ותכתובות מיילים של ראשי סוני שחושפות את מאחורי הקלעים של התעשיה.

Xperia Z4
מכשיר הדגל הבא של סוני?

כך נודע לנו למשל על התיעוב שחשים אולפני הסרטים הגדולים כלפי גוגל ("גוליית"), שלא נלחמת מספיק לדעתם בפיראטיות או על כך שאולפני ההסרטים הגדולים ראו בשירות Popcorn Time איום גדול עליהם, והם שאחראיים לסגירתו. עתה, חושפות ההדלפות את אחד הסודות הכי שמורים של כל יצרנית סלולר.

האם כך ייראה סמארטפון הדגל הבא של סוני?

אמנם הפריצה נעשתה למחשבי Sony Pictures, אולפני הסרטים של החברה, אולם היא חשפה גם תכתובות מיילים עם Sony Mobile, זרוע הסלולר של התאגיד. הפרטים החדשים הודלפו מתיבת הדואר של לא אחר מאשר מנכ"ל אולפני סוני, מייקל לינטון.

עוד ב-Geektime:

מצעד הגאדג׳טים מבקר במטבח עם 3 מוצרים מומלצים
באנו חוסר סטייל לגרש: קוד לבוש מחכה לנס חנוכה

המיילים דנים באפשרות לשלב את מכשיר הדגל החדש של סוני, ה-Xperia Z4 בסרט הבא בסדרת ג'יימס בונד, Spectre. ראשי סוני מעוניינים להשתמש במה שנקרא Product Placement או "תוכן שיווקי", במסגרתו, משולב כבדרך אגב מוצר כלשהו בידי הגיבור של הסרט. הצופים התמימים לא מודעים לכך שהם צופים למעשה בפרסומת, שתמורתה שולם כסף רב. כמה רב? על פי המיילים, צפויים האולפנים לשלם 18 מיליון דולר לפרסומות לקידום הסרט, 5 מיליון דולר להפקת הסרט, 5 מיליון דולר נוספים לשחקן דניאל קרייג ומיליון דולר נוספים ל-Eon, חברת ההפקה.

Xperia Z4
האם זהו צמיד הניטור הבא של סוני?

כדי לקבל את אישורו של מנכ"ל סוני, כוללים המיילים גם הדמיות של המכשיר החדש, שצפוי להיות מושק ב"מאי ובנובמבר 2015". על פי ההדמיות, שדלפו לגיזמודו, כולל המכשיר פאנל זכוכית בעובי 1.2 מילימטר, גימור מראה לחזית ולגב המכשיר ומסגרת מעוצבת. מלבד סמארטפון הדגל הבא של סוני, כוללת ההדלפה גם הדמייה של גאדג'ט חדש, שנראה כמו שעון חכם, או צמיד ניטור חדש, שסוני כנראה תציג בעתיד.

הכתבה פורסמה במקור ב-Geektime