מתלבטים בין אייפון לסמסונג גלקסי? כדאי שתכירו צלע שלישית, דקה יותר.

מכשיר ה-Medias מבית NEC Casio Mobile מתהדר בתואר 'הסמארטפון הדק בעולם', ואכן מצדיק אותו עם עובי גוף של  7.7 מילימטרים בלבד לעומת ה-8.49 מ"מ של הגלקסי וה-9.3 מ"מ של אייפון 4, הוא גם מציג משקל נמוך מאוד: 105 גרם בלבד.

אין תמונה
כך הוא נראה בפרופיל. Medias

המכשיר הושק בפברואר האחרון ביפן ועל פי הדיווח באתר Techcrunch הפך ללהיט, עם למעלה מחצי מיליון יחידות שנמכרו ממנו עד היום, בתחומי יפן בלבד.

אם עדיין לא שמעתם עליו, הסיבה לכך היא שהחברה המייצרת אותו החליטה לשמור עליו בקנאות בגבולותיה ולא לשווק אותו לשאר העולם. עכשיו הם שינו את ההחלטה והשבוע הודיעו כי הם מוכנים להתחיל את השיווק של המכשיר תחילה בארה"ב ואחר כך ככל הנראה גם בשאר העולם. 

אין תמונה
גם מקדימה הוא מרשים

הסמארטפון הדקיק, הוא פרי שיתוף פעולה רחב של שלוש החברות NEC ,Casio ו- Hitachi שבשנת 2009 החליטו לאחד כוחות בתחום הסלולאר והקימו את NEC Casio Mobile. 

המכשיר שישווק בארה"ב יהיה קצת שונה מהדגמים היפנים, אבל בדומה למקור יכלול מסך מגע בגודל 4 אינץ' ברזולוציה של 480x854 , מערכת הפעלה מסוג אנדרואיד בגרסה 2.3, מצלמה בגודל 5.1 מגה פיקסל, חריץ הרחבה לזכרון מסוג SD ורשת אלחוטית WiFi.

עם זאת הוא לא יכלול את פונקציית שלט הטלוויזיה, הארנק האלקטרוני (e-wallet) והאינפרא אדום, תכונות הקיימות בגרסה היפנית.

גורמים בחברה מוסרים כי המכירות בארה"ב ייעשו בשיתוף פעולה עם חברת ורייזון ומפעילים נוספים שטרם נמסר שמם ויעד המכירות העולמי של המכשיר (לא כולל יפן) לשנת 2012 עומד על 1.8 מיליון יחידות המהווים 40% מהמכירות של החברה. 

>> כיסויים מדליקים לאייפון בפחות מ-5 דולרים

>> וגם: תמונות מזעזעות של סטיב ג'ובס חולני מתמיד - האם הן אמיתיות?