השמועות על מכשיר המיני של HTC One הפכו היום (ה'), לרשמיות עם ההכרזה של החברה.
המכשיר דומה מאוד לאחיו הגדול יותר, ולמרות השמועות הראשוניות שדיברו על גוף מפלסטיק, כמו ה-One המקורי, המיני יגיע עם גוף אלומיניום כשלמטה ומקדימה ממוקמים רמקולי ה-BoomSound ומאחורה נמצאת מצלמת ה-UltraPixel. המצלמה הקדמית מציעה הפרדה של 1.6 מגה-פיקסלים וכן תמיכה ב-HTC Zoe.

המידות של המיני כמובן קטנות יותר, מכיוון שהוא מצויד במסך 4.3 אינץ' ברזולוציה של 720p – המידות שלו הן 132×63.2×9.3 מ"מ לעומת ה-137.4×68.2×9.4 מ"מ של ה-One הרגיל, וזה אומר שהוא אפילו דק יותר.

מעבד ה-Snapdragon 400 כפול הליבה במהירות 1.4 ג"הץ מספק את המנוע הראשי למכשיר, והוא מלווה ב-1 ג'יגה-בייט זיכרון RAM ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. הוא תומך בדור שלישי וגם ב-LTE, ומבחינת קישוריות אלחוטית הוא מגיע עם WiFi 802.11a/b/g/n וגם עם בלוטות' 4.0. הסוללה הסגורה בו מציעה נפח עבודה של 1,800mAh.

הדמיון בין שני המכשירים ממשיך עד הסוף, גם במערכת ההפעלה אנדרואיד, ג'לי בין וגם בממשק ה-Sense 5 על כל תכונותיו ומאפייניו עם ה-BlinkFeed החדש. המיני אפילו יוצע בצבע כסף ושחור כמו ה-One.

על מחיר לא דיברו בחברה, אבל כן אמרו שההשקה שלו תתחיל בשווקים נבחרים כבר באוגוסט, ובספטמבר הוא כבר אמור להגיע פחות או יותר לכל השווקים. הוא כמובן צפוי להיות זול יותר מהמכשיר המקורי.

לכתבות נוספות באתר TGspot