התמונה הזו של מכשירי הגלקסי החדשים של סמסונג, נחשפה בסוף השבוע על ידי אוואן בלאס, שידוע כמקור אמין למדי בכל מה שקשור לסמארטפונים.

לפי התמונה, והכתבה אותה היא מלווה באתר VentureBeat, הדור החדש של מכשירי גלקסי מבית סמסונג לא כולל שינויים גדולים לעומת הדור הקודם והמוצלח - אותו עיצוב עם מסך בעל פינות מעוגלות וצדדים קמורים עם מסגרת מינימלית.

לפי בלאס, בדומה לגלקסי S8, גם גלקסי S9 יגיע עם שבב של סמסונג בגרסה שתימכר בישראל וברוב העולם (ושבב של קואלקום בגרסה שתימכר בארה"ב ובסין). השנה תטיל סמסונג "עונש" על מי שיבחר לקנות את המכשיר בגרסה הקטנה יחסית - גלקסי S9 יגיע עם זיכרון עבודה בנפח 4 גיגה-בייט ואחסון פנימי בנפח 64 גיגה-בייט, לעומת גלקסי S9 פלוס שיגיע עם 6 גיגה-בייט זיכרון ו-128 גיגה-בייט אחסון. בנוסף, השדרוג העיקרי במכשיר החדש - מצלמה אחורית כפולה - תשולב לטענת בלאס רק בגרסה הגדולה, כפי שעושה אפל באייפונים האחרונים, בהם המצלמה בגרסת הפלוס מתקדמת יותר מהמצלמה באייפון בקטן יותר.

שתי הגרסאות צפויות להגיע עם מצלמות אחוריות בעלות חיישן 12 מגה-פיקסל, כאשר החיישן הנוסף בדגם הפלוס יהיה גם הוא ברזולוציית 12 מגה-פיקסל. בלאס מוסיף כי המצלמה הראשית תגיע עם מפתח צמצם בשני גדלים, שהרחב מביניהם הוא הרחב ביותר שהוכנס אי פעם לסמארטפון.

שינוי נוסף הוא שינוי במיקום חיישן טביעת האצבע, שבמקום לצד חיישן הצילום יהיה מתחתיו - אם כי עדיין קרוב מדי למצלמה.

לפי התמונות, נראה שתאריך ההשקה של המכשירים יהיה ה-16 במרץ - כשלושה שבועות לאחר חשיפתו בברצלונה בעוד כחודש, ממנה נדווח לכם כאן ב-NEXTER. בינתיים, סמסונג מציעה את ה-A8, הצנוע יותר.