סמסונג גלקסי S4 (קונספט)
גדול יותר, מהיר יותר וחזק הרבה יותר

"הטלפון הבא בסדרת הסמסונג גלקסי S יושק ב-22 במרץ באירוע מיוחד". כך עולה מדיווחים שצצו לאחרונה ברשת, אבל לא קיבלו אישור רשמי מהחברה. המכשיר הרביעי בסדרה, ששם הקוד שלו הוא בינתיים אלטיוס (או גלקסי S4 בכינויו העממי יותר), מעורר עניין רב וצפייה דרוכה בקרוב, בעיקר בגלל שהוא אמור להיות הראשון שישתמש במעבד החדש של החברה, ה- Exynos 5 בעל שמונה הליבות, כשלצידו מעבד גרפי חזק שהוא גם הוא בן שמונה ליבות. המכשיר יתחיל להימכר בפועל, לפי הדיווחים, ב-15 באפריל, אך יש גם כאלה שטוענים שזה יקרה מעט מאוחר יותר, ב-22 באפריל.

לפי הידוע לעומת ה-4.8 אינץ' של ה-S3 יציע ה-S4 מסך Super AMOLED בגודל 4.99 אינץ'. כמו כן הוא יגיע עם 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, אנדרואיד בגרסה 4.2.1, מצלמה אחורית בגודל של 13 מגה-פיקסלים שיכולה לצלם סרטונים באיכות גבוהה מלאה בקצב של 30 פריימים לשנייה, ומצלמה קדמית של 2 מגה-פיקסלים שיכולה לצלם וידאו באיכות של 720p. עוד חידוש בטלפון אמור להיות ערכת הטענה אלחוטית לסוללה בנפח 2,600mAh.

כמו בעת השקת הטלפון הקודמים שלה, מעדיפה סמסונג לבצע אירוע הכרזה מיוחד ומפואר להשקת הטלפון החדש, ולא להשקיעו במסגרת תערוכת MWC 2013 שתיערך בין ה-25 ל-28 בפברואר בברצלונה. זאת למרות שכפי שדיווחנו, מתכוונת החברה להשתמש בתערוכה כדי להשיק את הטאבלט החדש שלה, Galaxy Note 8.

לכתבות נוספות באתר TGspot