לא צריך יותר לצעוק או להגיד כל דבר שלוש פעמים: פרטנר השיקה היום שירות חדש שמעביר את שיחות הטלפון על גבי רשת האינטרנט במקומות בהם אין קליטה - בלי צורך להשתמש באפליקציה ייעודית לשיחות אינטרנטיות.

השירות מבוסס על טכנולוגיית WiFi Calling, שכבר מוצעת על ידי מספר ספקיות סלולר ברחבי העולם. הטכנולוגיה מאפשרת לטלפון לקבל ולהוציא שיחות על גבי רשת סלולר או אינטרנט אלחוטי מהחייגן הרגיל, באופן שבוחר אוטומטי בתחילת כל שיחה את הרשת הטובה ביותר להעברת השיחה.

פרטנר ציינה כי השירות מוצע ללא תשלום לכל בעלי תוכניות דקות (כלומר: לא כולל מנויי Prepaid ומנויים בתוכניות בסיסיות שבהן משלמים על כל דקת שיחה), וכי השיחות המועברות דרך רשת הווייפיי לא יורדות מהקצבת הדקות.

עם זאת, קיימות מספר מגבלות על השירות: הוא דורש שהטלפון יהיה מחובר לרשת האלחוטית (כלומר: אם אתם במקום זר שלא התחברתם בו מעולם לווייפיי לא תוכלו לנצל את הרשת בו לשיחות) ושיהיה בו סים. השירות לא פועל במצב טיסה ובחו"ל. כמו כן, אם התחלתם שיחה בחדר בעל קליטה סלולרית ירודה והמכשיר בחר להעביר את השיחה דרך הווייפיי, ולאחר מכן יצאתם מהבית - השיחה תתנתק ברגש שתאבדו את קליטת הרשת האלחוטית.

כדי ליהנות מהשירות, תוכלו להירשם באתר פרטנר. בשלב זה השירות תומך בסמארטפונים מדגמי גלקסי S6 ו-S6 אדג' של סמסונג, כמו גם G4 של LG, עם גרסה עדכנית של מערכת ההפעלה. בחודשים הקרובים צפויים דגמים נוספים להיתמך בשירות.