האם זה גלקסי S4?
העיצוב החדש קצת מזכיר את הישן

עוד ועוד פרטים נחשפים לקראת ההשקה המתקרבת של הסמסונג גלקסי S4 - בעוד תשעה ימים. אחד הפיצ'רים המעניינים במכשיר החדש יהיה כנראה היכולת שלו לעקוב אחרי העיניים של המשתמש. 

נקסטר גם בפייסבוק  

על פי דיווח חדש של הניו יורק טיימס, עובד בחברה שביקש להישאר אנונימי, סיפר שלגלקסי S4 תהיה יכולת לראות היכן נמצאות העיניים של המשתמש ביחס למכשיר. כך למשל, אם הוא יקרא כתבה או ספר, המכשיר יזהה את תנועת העיניים, מלעלה למטה, וידע להחליף את הדף על מנת ליצור רצף קריאה אחיד, בלי שהמשתמש מזיז אצבע. בנוסף, יוכל בעל ה-S4, לשלוט במכשיר בעזרת העיניים שלו. כשתנועות עיניים שונות יפעילו פעולות שונות.

הדיווח תואם את השמועה הישנה שחשפה כי סמסונג הגישה פטנט באפריל של שנה שעברה שנקרא Eye Scrolling.

אם זה נראה מאוד עתידני, נזכיר שכבר היום, לסמסונג גלקסי S3, יש יכולת לעקוב אחרי עיני המשתמש. זאת בעזרת פיצ'ר שנקרא Samsung Stay, שעל ידי שימוש במצלמה הקדמית יודע להשאיר את המסך דלוק כאשר מישהו מסתכל עליו.

נערה עם סלולרי (צילום: Mat Szwajkos, GettyImages IL)
בדיוק שולחת סמס | צילום: Mat Szwajkos, GettyImages IL

ואיך ייראה המכשיר המדובר? משתמש הטוויטר @evleaks שבעבר כבר הדליף מידע אמין לגבי המכשיר, העלה תמונה חדשה שהיא מעין אילוסטרציה של המכשיר. לפי התמונה נראה שהגלקסי S4 ייראה קצת פחות כמו ה-S3 ויותר כמו הגלקסי נוט והגלקסי S2. 

שמועות נוספות מדברות על מכשיר שיימכר בשלושה דגמים, זיכרון בנפח של 16, 32 או 64 ג'יגה בייט, אפשרות להרחבת זיכרון חיצונית, מסך HD מלא ומצלמה 13 מגה פיקסל. על פי התמונות, זה יהיה מכשיר יפה מאוד להסתכל עליו, רק שבמקרה של סמסונג גלקסי S4, המכשיר גם יסתכל עליכם בחזרה.

>> צפו: טיזר ראשון ומעצבן לגלקסי S4

>> גלקסי S4 - כך מה שאנחנו (אולי) יודעים עליו 

>> אובססיית יוטיוב חדשה ומסוכנת: "משחק הסכין"