סלקום (צילום: יוסי זילברמן, חדשות 2)
חבילה הכוללת 3 קווים סלולריים, אינטרנט 10 מגה (ספק), טלפון קווי ושיחות לחו"ל במחיר של 349 שקל | צילום: יוסי זילברמן, חדשות 2

דרמה בשוק התקשורת: סלקום טורפת את הקלפים בכל שוק התקשורת ומציעה סל שירותים חדש חסר תקדים בהיקפו. החברה מציעה חבילה הכוללת 3 קווים סלולריים, אינטרנט 10 מגה (ספק), טלפון קווי ושיחות לחו"ל במחיר של 349 שקל לחודש כולל מע"מ. מדובר במהלך שמשנה את פני התקשורת ומקבע את המעבר לקבוצות תקשורת שמציעות סל שירותי תקשורת שלם ללקוחות.

במסגרת המבצע החדש של סלקום מציעה החברה 3 קווים סלולריים במתכונת "ללא הגבלה", כלומר שיחות הודעות ללא הגבלה פלוס גלישה של עד 1 גיגה. השיחות מהטלפון הקווי יהיו ללא הגבלה לכל היעדים, כולל שיחות לחו"ל ל-55 יעדים. סלקום תציע את הנתב בבית בחינם. השירות החדש ייקרא סלקום טוטאל.

"סלקום מביאה את המהפכה הבאה בעולם התקשורת בישראל. מהיום כל הוצאות התקשורת של המשפחה מרוכזת בחברה אחת, עם חשבון אחד ושירות אחד ובמחיר ללא תחרות", אמר ניר שטרן, מנכ"ל סלקום.

יוני סבג, סמנכ"ל השיווק, הוסיף כי "אנו משיקים היום פתרון תקשורת כולל למשפחה הישראלית, ניהול הוצאות התקשורת של המשפחה הינו בדומה לתא עסקי קטן והשקת סלקום טוטאל- חבילת התקשורת הכוללת, נותנת מענה לצורך זה. השינויים המתרחשים בשוק התקשורת בתקופה האחרונה, העלו גם את מודעות הצרכן הישראלי לכלל עלויות התקשורת - הסלולר, הקו הביתי והאינטרנט הביתי. ריכוז השירותים תחת חשבונית ו"בית" אחד הינו צורך אמיתי של הצרכן והיום אנו מציעים שימוש בכלל השירותים ללא הגבלה ובעלות אטרקטיבית ביותר לכלל המשפחה".

>> אתם מוכנים? המיני אייפד יושק באוקטובר הקרוב

>> אופס, פסל סוכריות הג'לי של גוגל נמס בגלל החום