סלקום
הבוס הלך אז אפשר להתפרע?

ההישגים של מהפכת הסלולר מתחילים להתפורר? חברת סלקום מעדכנת את תוכניות הסלולר שלה, ורוב העידכונים כלל אינם טובים לצרכן.

לדוגמה, מי ששילם עד היום 129 שקלים לתוכנית של 2 ג'יגה גלישה ו-200 דקות שיחה לחו"ל יהנה מעכשיו רק מהגלישה אבל לא מהשיחות לחו"ל. מי ששילם עד היום 159 שקל עבור 3 ג'יגה גלישה יקבל שידרוג ל-5 ג'יגה, אבל בתחום השיחות לחו"ל משיחות ללא הגבלה יוגבל ל-500 דקות שיחה לחו"ל.

יש לציין שעבור המסלול של 159 שקלים לחודש סלקום הוסיפה שירותי ניווט, מוזיקה ושירותי גיבוי. תוכנית הגלישה ב-119 שקל ל-1 ג'יגה של גלישה נותרה כפי שהיא. בנוסף, סלקום הנהיגה בחודשים האחרונים מדיניות של האטת הגלישה כלפי מי שחרג מנפח הגלישה שבחבילה שלו, זאת על מנת למנוע חיובים בלתי ידועים. מעכשיו היא מבטלת את המדיניות הזו וחוזרת למדיניות הקודמת שבה תגבה תשלום עבור הגלישה בסלולרי מעבר לחבילת הגלישה אבל לא תאט את הגלישה של המשתמש. המשמעות היא שלקוחות סלקום ישובו מעתה לימים שבהם כל חודש החשבון מחברת הסלולר שלהם יכול להפתיע אותם.

מאז תחילתה של מהפכת הסלולר לפני כשנה שאיפשרה למתחרות חדשות להיכנס לשוק, ישנם מתחרים שיכולים לספק שירותי גלישה בנפחים דומים ובמחירים נמוכים בהרבה ממה שסלקום מציעה. המחירים בשוק כולו אמנם ירדו, אבל סלקום מפגינה חוסן מפני התחרות בכך שהיא סומכת על ההאטה בשוק מניוד מספרים מחברות הסלולר הוותיקות לאלה החדשות. אולי, למרות התחרות, שום דבר לא באמת יכול לשבור את החברות הגדולות.

מחברת סלקום טרם התקבלה תגובה. 

>> סלקום הבטיחה ללקוחה סלולר ב-247 שקלים וחזרה בה

>> וגם: חבילת החלומות של סלקום