סמארטפון עם שלט רחוק של HTC
למה לסחוב סמארטפון אחד אם אפשר לסחוב גם סמארטפון וגם שלט רחוק?

צמיחתם של שעוני העזר האלחוטיים כדוגמת ה-Smart Watch של סוני וה-Pebble הולידה תחום חדש. גם ב-HTC מעוניינים לספק ערך מוסף שכזה כשהציגה בסין את HTC Mini, שלט רחוק למכשיר הסמארטפון.

אמנם אפשר לבלבל זאת עם מכשיר טלפון, אבל המיני מיועד עבור מכשיר ה-Butterfly (המוכר בשם Droid DNA) ומאפשר לשלוט בנייד מרחוק ולבצע שיחות מבלי הצורך לתפעל את הסמארטפון הגדול ולהוציא אותו מהכיס.

ה-HTC Mini מתחבר ל-Butterfly בטכנולוגיית NFC, הוא קטן ממדים קל, ודק כך שהוא יכול להיכנס בקלות לכל כיס וזמין בזריזות לכל מטרה. בנוסף לשיחות ניתן לקרוא הודעות, לבדוק את הלו"ז הקרוב ולצפות בשיחות שלא נענו. יתרה מכך הוא משמש כשלט רחוק כאשר ה-Butterfly מחובר לטלוויזיה ב-HDMI ומשמש כשלט מדיה לניווט בתפריטי הסמארטפון וגם כלחצן צילום למצלמה. שימוש אחרון וחשוב לא פחות הוא איתור המכשיר הגורם ל-Butterfly לצלצל במקרה ושכחתם היכן הנחתם אותו.

המיני מצויד במסך מונוכרום קטן ומקשי ניווט וספרות, כך שהשליטה בו פשוטה ובסיסית. ב-HTC לא מתכננים כרגע להוציא את המוצר מעבר לגבולות סין, אבל נראה כי תחום זה רק הולך ומתפתח וחברות נוספות יצטרפו לטרנד השליטה מרחוק בניידים.

וידאו: HTC מציגה את המיני החדש (בסינית):

 

לכתבות נוספות באתר TGspot