1. הרובוט שיעשה לך פאנלים: "רובו מופ" m-288

אם זה נשמע כמו רובוקופ, זז כמו מכונית על שלט רחוק ומנקה כמו בחורה עיוורת, זה בטח רובומופ. הרובוט שנלחם בלכלוך. נכון שהיה יכול להיות הרבה יותר מגניב אם הוא היה נלחם בפשע, אבל זה עדיין רובוט ואפיל עם שלט.
הפתרון המתבקש לכל רווק עצלן עם רצפה שלא ראתה מגב מתקופת המנדט, התגלה כרובוט קטן וחמוד שלא ממש סגור על עצמו. אם חשבתי שהוא יעשה את העבודה השחורה ויעזוב אותי בשקט, התברר שהוא מצפה לבייביסיטר. כלומר, הוא ניקה בכיף שערות ואבק ואפילו, אם משעמם, אפשר לשלוט בו עם שלט ולשחק במכונית מירוץ. הבעיה התחילה כשהוא נתקל בשטיח. ואז הוא טיפס עליו ולכלך אותו. ואז הוא בלע את הכבל של המטען וכבה.
כששיחררתי אותו הוא המשיך ללכלך את השטיח, מה שגרם לבת זוגי להתחרפן, ותנחשו מי היה צריך לנקות את השטיח בסוף. אבל היי, יש לי רובוט-ספונג'ה עם שם דבילי שאף משטרת הגירה לא יכולה לקחת אותו ממני, והוא מגניב.
הרובו-מופ מגיע עם מטען שנראה כמו מעגן לחללית, ויודע לחזור אליו לבד כשמסתיים יום העבודה שלו. הוא גם יודע לא ליפול במדרגות, ויש לו עין אלקטרונית שמסמנת לו חומה שאותה אסור לו לעבור, אם החלטת להגביל את תנועתו לחדר ספציפי אחד.
כמה עולה: 949 שקל.
כמה שווה: במחיר הזה יכולת להחזיק פיליפינית לחודש, או לנקות לבד ולצאת לשתות בממש הרבה כסף.

 

2. הצינור שיעיף לך טינופת מהמקלדת: שואב אבק USB

אני אוהב דברים קטנים שיכולים להתחבר לי ל-USB, במיוחד אם אין בהם תועלת של ממש. הנה למשל שואב קטן בגודל של רוקט פוקט, עם ראש מתחלף ופנס קטן, שמסוגל להעיף מהמקלדת אפר של סיגריות, אבק וחתיכות מזון שתקועות שם מימי המנדט.

אין תמונה
שואב אבק USB
נכון שאפשר פשוט להעביר מטלית, אבל לשאוב הכל החוצה זה הרבה יותר כיף. מה גם שהוא יכול לשאוף בשלוק אחד את כל הקססה שהכנת על השולחן שלך, במקרה שהבוס נכנס בהפתעה, או שמישהו הזמין עליך משטרה.
כמה עולה: 55 שקל.
כמה שווה: ניסיתי אותו על המקלדת האולטרה מזוהמת שלי, כזאת שמשרד התברואה הגדיר כמסוכנת לציבור, ולהלן התוצאות: השאיבה הייתה איטית ולא מאוד עוצמתית, ונאלצתי לעזור מעט לשואב, אבל בסופו של דבר המקלדת נותרה מצוחצחת להפליא. אז ביחס למחיר ולאור פשטות ההפעלה (לא צריך תוכנה) – שווה לגמרי. אם כי סמרטוט לח עולה הרבה פחות.

3. הפח שפותח במיוחד בשבילך. את הפה. באפלו, פח אשפה אוטומטי

מכיר את זה שאתה מגיע לפח עם זבל בשתי הידיים וצריך להניח אותו לרגע על השיש הנקי כדי לפתוח את המכסה של הפח? ואז אתה מגלה שבכלל אין לך פח, ובסוף אתה סתם זורק את הזבל לתוך שקיות ושם אותן מחוץ לדלת, עד שהזקנה מוועד הבית מאיימת עליך שאו שתעיף את זה משם או שהיא תדאג שיעיפו אותך? לא מכיר? אתה בטח לא גר לבד. בכל מקרה, הנה פטנט נחמד שיגרום לך לשקול שוב את הקונספט של פח.

אין תמונה
באפלו
מדובר במתקן אשפה בעל עין אלקטרונית שפותח לעצמו את המכסה ברגע שאתה מתקרב. בשביל לסגור אותו תצטרך ללחוץ על כפתור סגירה, ואם מעצבן אותך שהוא פותח עליך פה גם כשאתה סתם נכנס למטבח להוציא בירה, אפשר גם לבטל את הפתיחה האוטומטית. חוץ מזה הוא גם כסוף ומעוצב מאוד מודרני, מה שישדרג אותך לעמדת רווק עם סטייל.
כמה עולה: 369 שקל.
כמה שווה: תלוי כמה אתה מחשיב סטייל. העיצוב מרשים למדי, והפטנט של הפתיחה באמת מקל עליך כשיש לך שתי ידיים עמוסות בזבאלה. בקיצור, אם השקעת 15,000 שקל בעיצוב המטבח, זה הפח בשבילך, כי מה זה כבר עוד כמה מאות שקלים. אם לא - תמשיך להשתמש בשקיות, אח שלנו. ותתפלל שהן לא יקרעו.

המוצרים באדיבות גאדג'טשופ, מתנות מקוריות