אורח מפתיע הגיע היום למגדל הפאר של דונלד טראמפ בניו יורק: הראפר המוכר קניה ווסט. הסיבה לפגישה בין השניים אינה ידועה, אם כי על פי הערכות הנשיא הנבחר הזמין את ווסט להופיע בטקס ההשבעה שלו שייערך באמצע החודש הבא. השניים סירבו לענות על שאלות, אך טראמפ הסכים לומר כי השניים "חברים כבר הרבה זמן, דיברנו על החיים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

על ווסט, הנשוי לכוכבת הריאליטי קים קרדשיאן, עוברים ימים לא קלים לאחר בחודש שעבר אושפז בבית חולים פסיכיאטרי בשל מה שמשפחתו כינתה "תשישות". האשפוז הגיע בעקבות התמוטטות בבית מאמנו האישי, בתום מספר ימים בהם השמיע אמירות מתמיהות והתנהג בצורה אלימה ולא ברורה. לאחר כשבוע שוחרר מבית החולים להמשך טיפול עצמאי.

ווסט וטראמפ, היום (צילום: יויטיוב)
ווסט וטראמפ, היום | צילום: יויטיוב

הפגישה בין השניים מגיעה בסופו של יום דרמטי בממשלו המתגבש של טראמפ: היום הודיע הנשיא הנבחר כי החליט למנות את רקס טילרסון, מנכ"ל חברת הדלק הגדולה בעולם "אקסון מובייל", לתפקיד מזכיר המדינה. כמנכ"ל חברת הדלק "אקסון" טילרסון פיקח על פעילות החברה ביותר מ-50 מדינות, בהן רוסיה, ויצר קשרים חזקים עם הנשיא הרוסי פוטין.

פרי. מינוי אירוני (צילום: רויטרס)
פרי. מינוי אירוני | צילום: רויטרס

בנוסף, טראמפ הודיע כי בחר במושל טקסס לשעבר ריק פרי לתפקיד שר האנרגיה. באופן אירוני, פרי - שהתמודד בשתי מערכות הבחירות האחרונות בפריימריז הרפובליקנים - הצהיר בריאיון בשנת 2011 כי במידה וייבחר לנשיאות, יסגור שלל משרדי ממשלה, בהם גם משרד האנרגיה. בהמשך היום נפגש גם עם מייסד מייקרוסופט והפילנתרופ ביל גייטס.