סאמר זרווס
סאמר זרווס | צילום:

המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית דונלד טראמפ ממשיך להסתבך: העיתון "וושינגטון פוסט" פרסם את עדותה של כריסטין אנדרסון, שטוענת שהותקפה מינית על ידי טראמפ במועדון לילה בניו יורק בשנות ה-90. זמן קצר לאחר מכן כינסה סאמר זרווס, מתמודדת לשעבר בתכנית הריאליטי של טראמפ "המתמחה", מסיבת עיתונאים ובה סיפרה כי הוטרדה על ידי טראמפ.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

אנדרסון סיפרה כי האירוע התרחש בתחילת שנות התשעים במועדון לילה במנהטן. לדבריה טראמפ שישב לידה בזמן ששוחחה עם חבריה, שלח את ידו מתחת לחצאית שלבשה. היא ציינה כי טראמפ אף נגע באיבר מינה מבעד לתחתוניה. אנדרסון, שהייתה אז בשנות ה-20 לחייה, סילקה את ידו, ברחה מהספה - והסתובבה כדי להביט "באיש שעשה זאת". לאחר מכן גילתה שמדובר בדונלד טראמפ.

טראמפ, ארכיון (צילום: רויטרס)
מכחיש הכל. טראמפ | צילום: רויטרס

זמן קצר לאחר הפרסום, צצה עדותה של אישה נוספת. סאמר זרווס, שהייתה מתמודדת בתוכנית הריאליטי "המתמחה" העידה כי טראמפ נהג באופן מיני ובלתי הולם כלפיה. לדבריה אחד המקרים התרחש במלון בבוורלי הילס לאחר שיצרה קשר עמו בניסיון לקבל עבודה. לטענתה, אחרי פגישתם הראשונית טראמפ נישק אותה על השפתיים וביקש ממנה את מספר הטלפון שלה בכדי ליצור עמה קשר.

אתמול התייחס טראמפ להאשמות נגדו בכנס בחירות שערך והכחיש נמרצות את המיוחס לו. "אני קורבן לקמפיין הכפשה פוליטי - מהגדולים בהיסטוריה שלנו", אמר לתומכיו בצפון קרוליינה. "הם מנסים לתקוף אותי ולהרוס אותי". הוא הדגיש כי כל הטענות נגדו אינן נכונות וכי מדובר ב"מאמץ מרוכז" לפגוע בקמפיין שלו.