בני הזוג סונאנדה וששי תחרור (צילום: AP)
בני הזוג סונאנדה וששי תחרור | צילום: AP

הודו סוערת בעקבות מותה של סונאנדה פושקאר תחרור, אשתו של שר במדינה, שהייתה מעורבת בימים האחרונים במריבה מתוקשרת עם עיתונאית מפקיסטן. תחרור האשימה את העיתונאית בטוויטר בכך שקיימה רומן עם בעלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גופתה של תחרור, בת 52, נמצאה בחדר מלון פאר בניו דלהי שבו שכנה עם בעלה. בשלב זה טרם ברור כיצד מתה ומהמשטרה נמסר כי גופתה תועבר לנתיחה. "לא היו כל סימנים של מאבק, הרעלה או מעשה פלילי אחר", אמר דוברו של השר. במקביל דיווח כי עם התקבל הידיעה על מות אשתו, הובהל השר, ששי תחרור, לבית החולים בעקבות כאבים בחזהו. מצבו הוגדר יציב.

בימים האחרונים העלתה אשת השר סדרת הודעות בטוויטר ובהן האשימה את העיתונאית מהאר טראר בכך שעקבה אחרי בעלה. לדברי האישה, היא נכנסה לחשבון הטוויטר של בעלה ומצאה שם הודעות פרטיות ששלחה לו לכאורה העיתונאית. הפרשה הפכה לשיחת היום בהודו וכיכבה בשערי העיתונים המובילים במדינה.

הדלת נפרצה והגופה נמצאה

מנגד הכחישה העיתונאית מפקיסטן את ההאשמות של אשת השר ואף איימה להגיש נגדה תביעת דיבה. ביום חמישי האחרון הוציאו השר ואשתו הודעה משותפת ובה נאמר כי השניים נשואים באושר וכי בכוונתם להישאר נשואים. לשר ההודי חשבון טוויטר פעיל במיוחד, עם יותר משני מיליון עוקבים.

עוזרו של השר סיפר כי בני הזוג הגיעו לבית המלון בניו דלהי במהלך השבוע, לרגל שיפוצים בביתם. אתמול עזב השר את החדר על מנת להשתתף בישיבה של מפלגת השלטון, ועם שובו מצא את הדלת נעולה. רק לאחר שהזעיק עזרה והדלת נפרצה, גופת האישה נמצאה.

העיתונאית הפקיסטנית מיהרה להגיב בעקבות הידיעה על מותה של אשת השר ואמרה כי הוכתה בתדהמה. "אלוהים אדירים", כתבה בטוויטר. "זה כל כך נורא וכל כך טראגי שאין לי מילים. נוחי על משכבך בשלום".