אפגניסטן: לראשונה בהיסטוריה של המדינה - הנשים מצטרפות לשירות הצבאי. כמה עשרות מהן היו בין 1,600 אנשי הביטחון שסיימו 5 שנות אימונים במחנה צבאי במרכז הבירה קאבול. החיילות החדשות נשבעו לקבל על עצמן את האחריות להשתתף בלחימה נגד מתנגדי המשטר באחת המדינות האלימות ביותר על פני כדור הארץ.

קולורדו: כבר למעלה משבוע מאות כבאים ועשרות מתנדבים, מנסים להשתלט על השריפות שמשתוללות ביערות קולורדו. התמונות אמנם מרהיבות אבל התוצאות הרסניות - רבים מתושבי המדינה שחיים סמוך למוקדי השריפות נאלצו לעזוב את בתיהם, לאחרים, אנשי ההצלה הודיעו להתכונן לעזיבה בהתרעה קצרה.

ברזיל: בסאו פאולו נמשך שבוע האופנה - האירוע הבולט של התקופה, והיוקרתי ביותר באמריקה הלטינית. על פי המארגנים, בתי האופנה המובילים מנסים לגרות את הקונים מכל העולם בעזרת הדוגמניות המובילות. על פי ההערכות, הסכום שבו נמכרים כל הבגדים והעיצובים מגיע למיליארד דולרים. 

ניו יורק: אניטה אנראה האוסטרלית רק בת 5, אבל היא כבר מציגה תערוכה משלה בגלריה יוקרתית בלב מנהטן שם מציגים ומוכרים את היצירות שלה בעשרות אלפי דולרים. ההורים הגאים מבטיחים שמדובר בג'קסון פולוק הבאה, אבל היא מעדיפה להתרכז בחלומות שיותר אופייניים לבני גילה ומספרת עד כמה היא אוהבת חד-קרן, דינוזאורים ואת כל הצבעים". למי שנוסע לתפוח הגדול - התערוכה פתוחה לקהל הרחב עד תחילת יולי.

ארצות הברית: סוגרים שבוע עם מודעות ורגישות רבה לתאונות הפגע-וברח. שר המסחר האמריקני הסעיר את המדינה כשפגע וברח שלוש פעמים ביום שבת שעבר, והיום מתפרסמים מספר סרטונים שתועדו במצלמות אבטחה בקליפורניה שמוכיחות שהבעיה היא לא רק מיניסטריאלית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק