אחד הסיפורים המיתולוגיים שהסעירו כבר בשנות ה-70' את עולם המוזיקה מקבל כעת משנה תוקף: ספר ביוגרפי חדש על חייו של מיק ג'אגר חושף כי סולן "האבנים המתגלגלות" ניהל מערכת יחסים רומנטית עם הזמר דיוויד בואי.

אמנם השמועות בדבר רומן בין השניים הן לא דבר חדש, אך הן נחשפות במלואן בספר חדש מאת כריסטופר אנדרסון, שנקרא , "Mick: the Wild Life and Mad Genius of Jagger", . בין היתר, כתב אנדרסון גם את הביוגרפיות של ענקי פופ כמו מדונה ומייקל ג'קסון. בספרו טוען אנדרסון, כי במהלך שנות ה-70' התחבר ג'אגר לבואי, הצעיר ממנו בארבע שנים, ובשלב מסוים אף אימץ את אורח החיים המתירני של בואי ואשתו, אנג'י.

"ג'אגר ובואי היו אובססיביים מבחינה מינית האחד לשני"

בספר אף מצוינת העובדה כי אשתו של בואי, חזרה באחד הימים לביתם של השניים בלונדון - ומצאה את בעלה עם ג'אגר - במיטתם. על פי הציטוטים בספר, אנג'י לא נדהמה מהמראה שנגלה לעיניה, ושאלה באדישות: "מישהו רוצה קפה?".

עוד נכתב בביוגרפיה של ג'אגר, כי אווה צ'רי, אחת מזמרות הליווי שהתגוררה באותה העת עם בני הזוג בואי, סיפרה לאנדרסון כי "ג'אגר ובואי היו אובססיביים מבחינה מינית האחד לשני. צפיתי בהם מקיימים יחסי מין פעמים רבות".

בשנת 1985 הוציאו שני הזמרים שיר וקליפ משותף - Dancing in the streets שזכה לתואר המפוקפק "הקליפ הגיי בהיסטוריה". האם הרמזים היו כבר שם? צפו ותתרשמו:

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק