רגע ההצעה (צילום: CNN, חדשות)
רגע ההצעה | צילום: CNN, חדשות

הצלם שתיעד את הצעת הנישואים הרומנטית מחפש את הזוג המסתורי: הצלם האמריקני מתיו דיפל תפס בעדשתו רגע קסום במיוחד בפארק הלאומי יוסמיטי שבמדינת קליפורניה בתחילת החודש. בתמונה שצילם נראה זוג בקצה של צוק רחוק, על רקע הנוף המרשים של הפארק ואור עדין של שקיעה, והבחור מתועד כשהוא כורע ברך במה שנראה כמו הצעת נישואים. מאז מנסה הצלם לאתר את הזוג המסתורי שנעלם זמן קצר לאחר מכן.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

דיפל התראיין לרשת CNN האמריקנית וסיפר שצילם את התמונה ב-6 באוקטובר בזמן השקיעה, בסביבות השעה 18:20. כשהמראיינת שאלה אותו איך הוא צילם את התמונה, הוא ענה שזה מקום פופולארי שקל להגיע אליו ולכן הנוף שנראה בתמונה הוא לא משהו יוצא דופן, אלא הרגע האינטימי של הזוג הוא שהופך אותה למיוחדת.

"הנקודה שרואים בתמונה נמצאת במרחק של כ-70 מטרים מאיפה שאני עמדתי", סיפר הצלם. "חיכיתי לחבר שלי ג'וש שילך לשם כדי שאצלם אותו ולכן כל הציוד כבר היה מוכן. לפני שג'וש הספיק להגיע לנקודה זיהיתי שם את בני הזוג שהתחבקו. חשבתי שזה חמוד אז צילמתי כמה תמונות שלהם".

"איש לא הכיר אותם"

דיפל סיפר שמיד אחרי שהתחבקו, הבחור כרע ברך במפתיע: "צילמתי 3 תמונות והסתכלתי סביבי כדי לבדוק שאני לא 'גונב' תמונה של צלם אחר". כשמתיו ראה שלא היה אף צלם אחר בסביבה הוא המשיך לצלם ולאחר מכן הלך במהירות לנקודה שבה עמד הזוג כדי לחפש אותם ולברר מי הם. "שאלתי קרוב ל-25 אנשים אך איש לא הכיר אותם".

הוא החליט לפרסם את התמונה המדוברת בחשבון הטוויטר שלו, בתקווה שאולי משם תבוא הישועה ומישהו יזהה את הזוג, וכתב: "אני לא יודע מי הם השניים שבתמונה, אבל אני מקווה שככה אמצא אותם".