ג'רמי קורבין (ארכיון)
קורבין, ארכיון | צילום: רויטרס, חדשות

סערת האנטישמיות במפלגת הלייבור בבריטניה: מנהיג המפלגה, ג'רמי קורבין, התנצל על שהשתתף בעבר במפגשים לצד דוברים שמחזיקים בדעות קיצוניות נגד ישראל. "בניסיון לקדם את השלום, הופעתי לצד אנשים שאת דעתם אני דוחה לחלוטין", אמר בהודעתו הבוקר (רביעי).

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

אחד המפגשים הללו היה באירוע לזכר השואה בשנת 2010, אז אירח קורבין ניצול ממחנה ההשמדה אושוויץ, שאמר כי ישראל משתמשת בשואה כדי להצדיק פשעים נגד הפלסטינים.

באירוע השווה ניצול השואה בין מדיניות ישראל לבין המשטר הנאצי, ואחד ממשתתפי האירוע אמר בו: "העולם טועה כשהוא חושב שהנאציזם הובס ב-1945". קורבין אמר בהודעתו כי "היו עמדות שהועלו ולא הסכמתי איתן אך גם לא גיניתי אותן. אני מתנצל על הדאגה שהאירוע גרם".

בקרב תומכי מפלגת הלייבור נשמעים קולות ביקורת רבים נגד עמדותיו האנטי ישראליות של קורבין. בחודש מרס האחרון הפגינו מאות בני אדם בלונדון נגד המפלגה ונגד קורבין. תחת הסיסמה "דיינו - מספיק זה מספיק", מחו המפגינים נגד האנטישמיות הגוברת בשורות המפלגה ואמירות בעייתיות שהשמיע קורבין בנושא.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אמנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/