שיטפונות הענק במדינת לואיזיאנה בארה"ב גבו את חייהם של שלושה בני אדם והביאו לפינוי מאות תושבים. צוותי חילוץ והצלה פועלים ברחבי האיזורים שהוצפו ומסייעים לאזרחים שנלכדו. אחד מאותם מבצעי הצלה תועד במצלמות וסיפק תמונות דרמטיות במיוחד בהן נראים אישה וכלבה מוצאים ממכונית שכמעט כולה שקועה מתחת למים - רגע לפני שטבעו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

צוותים רבים עם סירות, בסיוע מסוקים ואלפי מתנדבים, פועלים מסביב לשעון כדי לחלץ ולסייע לתושבים שנלכדו ונקלעו למצוקה. דיוויד פונג, אחד מאנשי החילוץ, שמע אישה קוראת לעזרה וזיהה את מקור הצעקות ברכב שהיה כולו שקוע במים מלבד חלקו האחורי. "אלוהים, אני שוקעת", צעקה האישה לעבר אנשי החילוץ, שזיהו כי הרכב ממשיך לשקוע במים.

הם חיפשו פתח שדרכו יוכלו לשלוף את האישה, אבל החלונות נתקעו והם לא הצליחו לשבור אותם. בעזרת מוט ברזל הם פרצו חור בגג ואז קפץ דיויד מסירת הצלה לתוך המים כשהבין כי במידה ולא יחלצו את האישה בקרוב היא תמות.

לא הסכימה להשאיר את הכלב מאחור

"אנחנו באים, אנחנו באים", הוא צעק רגע לפני שהרכב נעלם מתחת למים.  דיויד הגיב במהרה, צלל וחילץ את האישה. "הכלב שלי ,תביא את הכלב שלי", צעקה האישה. דיויד שעדיין אחז בה בזמן שהוא מנסה לשמור עצמו מעל המים, צלל פעם נוספת והצליח לאתר ולהציל את הכלב.

"עזוב את הכלב" אמר לו חברו מהסירה, ודיוויד השיב לו "הוא כבר אצלי ביד". הוא העלה את האישה וכלבה לסירה ומשם הם הועברו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים הקרוב.