(ארכיון) (צילום: רויטרס)
ארכיון | צילום: רויטרס

צעירה ישראלית בת 25 נפלה קורבן לאונס קבוצתי באזור מנאלי בצפון הודו - כך מדווחים כלי תקשורת במדינה. על פי הדיווחים, המטיילת הותקפה על ידי שני גברים הודים לאחר שתפסה טרמפ לעיירה הממוקמת במורדות ההימלאיה. הצעירה ביקשה להגיע למנאלי ומשם לכפר קאזה שבעמק ספיטי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

לדבריה, במכונית, שהייתה ללא לוחית רישוי, היו שישה נוסעים גברים. בתלונתה למשטרה המקומית סיפרה כי שניים מהם אנסו אותה במקום שהיא אינה יודעת לזהות. לאחר המעשה, הורידו אותה הגברים במנאלי. ממשרד החוץ נמסר כי המשטרה אישרה את הידיעה, אך אין עדיין פרטים נוספים.

המשטרה ההודית טוענת שהצעירה חשבה שמדובר במונית שהייתה אמורה לקחת אותה למנאלי. על פי הדיווח היא ביקשה להגיע לקילונג ובמשטרה מחפשים אחר החשודים. "אנו עוקבים אחרי תמונות מצלמות האבטחה ומקווים לתפוס את האנסים" , אמרו במשטרה לסוכנות הידיעות הצרפתית.

"שלחנו צוותים רפואיים ומומחים למקום בעקבות התלונה", סיפר גורם במשטרה המקומית. "הצעירה סיפרה כי בטרם עלתה למכוניתם של החשודים היא חיפשה כל סוג של כלי רכב על מנת שיסייע לה להגיע למחוץ חפצה". ממשרד החוץ נמסר כי הקונסול זיו בילאוס נמצא בקשר עם קורבן העבירה ועם המשטרה המקומית, שנותנת עדיפות עליונה לחקירה.

בשנים האחרונות הודו סוערת בעקבות שורת מעשי אונס שזיעזעו את המדינה. המקרה הבולט ביותר אירע בסוף שנת 2012, אז נפלה סטודנטית בת 23 קורבן לאונס קבוצתי בידי שישה גברים שנסעו עמה באוטובוס בניו דלהי. לאחר שנאנסה והוכתה הושלכה הצעירה בצד הדרך ומתה מפצעיה כעבור שבוע.