צפו בסיפורים המעניינים של 15.6 לאורך השנים (צילום: רויטרס)
לא שבה לביתה במשך יותר מיממה | צילום: רויטרס

הזמרת שינייד או'קונור נמצאה בריאה ושלמה: המשטרה בוילמט, אחד מפרברי שיקגו שבארה"ב, הודיעה כי הזמרת המפורסמת והמוכרת אותרה הערב (שני) לאחר שנעדרה במשך יותר מיממה. מוקדם יותר היום, נשלחו צוותים של המשטרה המקומית "לדרוש בשלומה", מתוך חשש לחייה של הזמרת - שחשפה בעבר את הבעיות הנפשיות מהן היא סובלת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הדיווחים שנשמעו הערב, הזמרת האירית או'קונור יצאה אתמול סמוך לשעה 06:00 (שעון מקומי) לטיול על אופניה וטרם שבה לביתה מאז. אדם שהתקשר למשטרה המקומית הביע חשש לשלומה וביקש מהשוטרים לעזור באיתורה. עד לרגע השיחה, כך דווח, המשטרה לא ידעה כי הזמרת נמצאת באזור.

בעבר הצהירה או'קונור, אם לארבעה ילדים, כי היא סובלת מהפרעה דו-קוטבית, ואף אושפזה כמה פעמים במוסדות פסיכיאטריים.

מוגדרת אובדנית. או'קונור (צילום: רויטרס)
מוגדרת אובדנית. או'קונור | צילום: רויטרס

בחודש נובמבר נטען בעמוד הפייסבוק של הזמרת כי היא "נטלה מנת יתר" במטרה לשים קץ לחייה, אך זמן קצר לאחר מכן דווח כי היא נמצאה בריאה ושלמה ו"נלקחה לטיפול רפואי".

"שני הלילות האחרונים גמרו אותי", נכתב בפוסט, שנמחק זמן קצר לאחר מכן. "לקחתי מנת יתר. אין דרך אחרת לקבל הכרה וכבוד", נכתב עוד בשם הזמרת בת ה-49. "אני לא בבית, אני במלון, איפשהו באירלנד. נרשמתי תחת שם בדוי". זמן קצר לאחר מכן דווח כי א'וקונור נמצאה.

או'קונור הפכה לכוכבת בינלאומית לאחר שהוציאה את השיר "Nothing compares to you" בשנת 1990 - שיר שנכתב על ידי הזמר המנוח פרינס שהלך לעולמו בחודש שעבר. או'קונור הקליטה 10 אלבומי סולו, אך היא עלתה לכותרות לאחר שהסתבכה בשלל שערוריות במהלך הקריירה.