פסטיבל המוזיקה האלקטרונית BPM, אירוע מוביל הנערך במועדון ה"בלו פארוט" בעיירת החוף פלאיה דל כרמן במקסיקו, הפך הלילה (שני) לזירת רצח, כשאדם חמוש פתח לפתע בירי ללא הבחנה. על פי הדיווחים, לפחות 8 בני אדם נהרגו באירוע, ביניהם גם איש הביטחון. לדברי מארגן הפסטיבל, הירי פרץ במסגרת עסקאות סמים שמתנהלות באזור.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

על פי הדיווחים במקסיקו, בסביבות השעה 02:30 לפנות בוקר, בעיצומן של החגיגות במועדון, הציב חמוש את נשקו על אדן אחד מחלונות מועדון ה"בלו פארוט" והחל לירות פנימה. הרוקדים - רבים מהם תיירים, החלו לברוח לכל עבר והחמוש נמלט אף הוא מהמקום. 15 בני אדם נוספים נפצעו באירוע הירי ופונו לבתי החולים.

זירת האירוע במקסיקו (צילום: טוויטר)
זירת האירוע במקסיקו | צילום: טוויטרמועדון הלילה שמושך אליו בליינים רבים ותקליטנים מובילים מכל העולם ערך הלילה מסיבה סגורה. על פי הדיווחים במקסיקו, תושבי האזור קיבלו הוראה מהמשטרה להישאר בבתיהם. כשעה לאחר הירי, התקבל דיווח על אירוע ירי נוסף במסיבה שנערכה לא רחוק משם, בחיק הטבע. טרם ברור אם יש קשר בין שני האירועים.

אחד התקליטנים שהופיעו במועדון בזמן הירי צייץ בעמוד הטוויטר שלו: "מישהו נכנס למועדון בפלאיה דל כרמן ופתח באש, יש הרוגים ופצועים רבים. תשארו במלון שלכם".

מארגני הפסטיבל הודיעו בינתיים שכל המסיבות הצפויות מבוטלות ועל פי אתר הפסטיבל, הוא הסתיים הלילה. "אני רועד כולי, ראיתי שלושה אנשים מתים במועדון", תיאר אחר המבלים שהיה עד לירי. עד ראייה נוסף סיפר: "ירו בבלו פארוט, מנוול אחד ירה מאחור, זה לא נראה טוב".