גל הטרור נמשך, ואיתו ההסתה: 4 חודשים אחרי שיר ההסתה "תקוף, תעשה ביגועים" מבית היוצר של חמאס שקרא לרצח ישראלים, קליפ חדש שהופץ בשעות הלילה (שלישי) באתרים רשמיים של הארגון קורא "לתלוש ולעקור את הציונים". בשיר, שבדומה למסרי תעמולה קודמים תורגם לעברית, מזהיר הארגון: "ציונים חכו, עוד יבוא יום שתעלו בו על הגרדום - זה גורל שכבר בחרתם בו, אל תאשימו אדם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הסרטון הופץ לאחר פיגועי הדקירה אתמול בתל אביב ובגוש עציון, בהם נהרגו שני בני אדם. "זה נטע זר בארצנו, לתלוש לעקור זו חובתנו - נסלק אתכם מקרבנו לעד ולעולם". לאחר מכן קוראים יוצרי השיר "קום תקרא לעזתי לקרוע חטיבת גבעתי, שלדג, נח"ל וגולני - אל תשאיר מהם חייל".

הקליפ אינו מסתיר את דעתו של הארגון על ישראל: "הציונים חלאות אדם, נפעל שיכו על חטאם. מארצנו נעיף אותם לעד ולעולם. ציונים מגפה מחלה שאין לה מזור, מוטב להם לארץ ממנה באו לחזור, כי אם יישארו פה מוות יארוב להם בכל פינה, אז מוטב להם להסתלק מכאן".

בהמשך הסרטון מונה הזמר יחידות רבות של צה"ל והמשטרה בהווה ובעבר: "אצ"ל ולח"י בקבר שיטעמו ת'טעם... תגלוש ליס"מ וגם לימ"מ תגמור אותם". ברקע השיר מוקרנות הלוויות של חיילים לצד תיעוד מהפיגועים האחרונים ומירי הרקטות לעבר ישראל. בסוף הסרטון קורא הזמר להתקוממות פלסטינית "מג'נין ועד לוד".

אתמול פרסם הארגון סרטון נוסף, שעודד לבצע פיגועים: השיר שנקרא "קום והתנגד" הופץ על ידי לשכת ההסברה של הארגון, ובו נאמר: "הגיע הזמן לירות. הגיע הזמן למות על קידוש שמו של אללה. הבעירו את הגדה, אל תתמקחו". על רקע המילים הללו מופיעות תמונות מהאינתיפאדה הראשונה ומהאינתיפאדה השנייה, כ"מקור השראה".