כבר שמענו בעבר שלל שירי תעמולה של חמאס והפלסטינים בעברית, אבל הפעם תושבי עזה היו יצירתיים במיוחד: בחמאס פרסמו הלילה (רביעי) סרטון תעמולה חדש ומוזיקלי שמבקר את ממשלת נתניהו וצוחק על תושבי עוטף עזה - שנאלצים להתמודד עם ירי רקטות והפרחת בלוני נפץ.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בשיר פונים ישירות לממשלה בישראל ואותה מאשימים במצב ברצועה ובמצב של תושבי עוטף עזה. "בממשלה מבטיחים, ורק מדברים", שר הזמר בקליפ מנקודת המבט של התושבים, "תנו לנו קצת חיים. יאללה מהר ממשלה למה את לא עונה?".

"עלינו יורדים בלונים, מהשמיים הם נופלים, הם עושים פיצוצים כל לילה פיגועים", ממשיכים להתגאות בשיר מטרור בלוני התבערה של השנה האחרונה. עוד המשיכו בחמאס תקוף את הממשלה ואף מכנים אותה "פחדנה" בשילוב אם ספק מחווה לנטע ברזילי - תנועת תרנוגלת המלווה בקרקור.

הסרטון האחרון של חמאס יצא לפני כחודש וזמן קצר לאחר שיגור הטיל מרצועת עזה שפגע בבית בשרון והביא לפציעתם של 7 בני אדם. הסרטון המתגרה בישראל ובו חמאס הבהירו שיגנו על עצמם גם בפני התקפות מהאוויר, הים והיבשה. בסרטון דימו בחמאס ירי של טנקים, מטוסים וספינות ישראליות לעבר מפגינים פלסטינים ברצועת עזה.

בסרטון נכתב שהפלסטינים יגינו על עצמם "גם אם יהיו עירומים". הסרטון פורסם בשעות הלילה, שעות ספורות לפני שיגור הטיל לעבר מרכז הארץ - שיכול להוביל להתדרדרות ביטחונית חמורה.