"אני עדיין לא מסוגלת להאמין שהוא רצה לעשות לי דבר כזה": גבר בשנות ה-50 לחייו נעצר בסנט פטרסבורג בחשד שהוציא חוזה חיסול על אשתו לשעבר. אלכסנדר קרבסין מואשם כי ניסה לשלם למתנקש יותר מ-17 אלף דולר כדי שזה ישסף את גרונה של גרושתו, נינה בת ה-46. למרות זאת, מי שקיבל בסופו של דבר את התשלום היה שוטר סמוי, אחרי שקרבסין נפל בפח שטמנו לו בלשים.

הסברה הרווחת של החוקרים היא שקרבסין רצה לרצוח את גרושתו כדי שיקבל משמורת מלאה על בתם המשותפת והוא לא יידרש יותר לשלם מזונות. ממצאי חקירת המשטרה חשפו כי נהג המונית פנה תחילה לאחד מעמיתיו לעבודה והציע לו את החוזה כמה פעמים. עמיתו תיאר מאוחר יותר לכתבים כיצד חשב שההצעה היא סתם בדיחה חולנית – אך כשהבין שקרבסין רציני לחלוטין הוא דיווח על כך למשטרה.

השוטרים היו נחושים לשכנע את קרבסין שחוזה החיסול אכן הוצא לפועל ועל כן, הם ביימו תמונה עם נינה שבה רואים כביכול את גופתה אחרי הרצח. הם אפילו שכרו את שירותיו של איש פעלולים מיוחדים מתעשיית הקולנוע המקומית, על מנת שיאפר את נינה כך שיראה כאילו שיספו את גרונה. השוטר שהתחזה למתנקש אז קיבל מהחשוד מקדמה של כמה אלפי דולרים ואת שאר הכסף לאחר ה"רצח".

נינה התייחסה מאז לפרשה המזעזעת ואמרה שהיא עדיין המומה. "אני לא תופסת את זה שיכולתי להיות מתה עכשיו ונחרדת מהמחשבה שאלכסנדר תכנן את כל זה", סיפרה בריאיון לסוכנות הידיעות KP. "כלומר, הוא ראה תמונה של הגופה שלי וזה היה מקובל עליו? הוא האמין שאני מתה ומה הוא חשב - 'תודה לאל'?".

במהלך תרגיל העוקץ ששוטרים ביצעו לאלכסנדר, הם מנעו מנינה ליצור קשר עם בני משפחתה במשך יומיים שלמים – זאת כדי לשכנע את בעלה שהמתנקש אכן העלים את גופתה אחרי הרצח. לטענתה, היחסים ביניהם היו טובים, אף על פי שהם התגרשו וחלקו משמורת על בתם.

"בכיתי כשראיתי את סרטון המעצר שלו", היא הוסיפה. "מוזר לי להודות, אבל אני לא נוטרת לו טינה. אין לי שמץ של מושג איך הוא יסתדר בבית המעצר. המחשבה שהוא יישלח לכלא מעציבה אותי מאוד".