שרידי אדם נמצאו אמש (רביעי) בפלורידה במהלך חיפושי הרשויות האמריקניות אחר בריאן לונדרי, ארוסה של גבי פטיטו. לונדרי נעדר למעלה מחודש, לאחר שחזר מפלורידה מטיול משותף ללא ארוסתו – פטיטו. גופתה של פטיטו נמצאה מאוחר יותר בוויומינג, לשם נסעו יחד בני הזוג.

במסיבת עיתונאים שנערכה אמש, הסוכן המיוחד של ה-FBI מייקל מקפירסון, אישר כי החוקרים מצאו מה שנראה כמו "שרידי אדם" בחיפוש באזור שמורת קרלטון. עוד הסביר מקפירסון כי יחד עם השרידים התגלו פריטים אישיים בהם תרמיל ומחברת השייכים ללונדרי. "פריטים אלה נמצאו באזור שעד לאחרונה היה מתחת למים", הוסיף. גורמים רשמיים מסרו ל-BBC כי השרידים טרם זוהו והחיפוש באזור נמשך. 

הבלוגרית האמריקנית שנעדרת, גבי פטיטו, והארוס שלה בריאן לאונדרי (צילום: רויטרס)
הבלוגרית האמריקנית שנעדרת, גבי פטיטו, והארוס שלה בריאן לאונדרי | צילום: רויטרס

המקרה של פטיטו ושל לונדרי, עורר תשומת לב תקשורתית נרחבת. בני הזוג בילו את הקיץ שלהם בטיול בפארקים לאומיים, ותיעדו את הטיול הנודד שלהם ברשתות החברתיות. הוריה של פטיטו דיווחו על היעדרותה ב-11 בספטמבר, לאחר שלא הצליחו ליצור עימה קשר מאז סוף אוגוסט. בסופו של דבר התברר שלונדרי חזר לפלורידה בלעדיה ב-1 בספטמבר. משפחתה פנתה שוב ושוב לארוסה ולמשפחתו בבקשה לשתף פעולה עם החוקרים, אך לאחר מכן הוא נעלם בעצמו.