סוכל ניסיון חבלה במבנה ארגון הסוכנות לאנרגיה אטומית באירן - כך דיווחה הבוקר (רביעי) כלי התקשורת בטהרן. בשלב הזה - הרשויות באירן עוד לא אישרו רשמית את הדיווחים. כלי תקשורת המקורבים לממשל האירני, כולל נור ניוז המזוהה עם המועצה העליונה לביטחון לאומי, אישרו את ההתקפה על בניין AEOI בקראג', ואמרו כי "פעולת החבלה נכשלה" ולא גרמה לנזק כלכלי או מסכן חיים.

לפי דיווח בסוכנות הידיעות האירנית "נור ניוז", פעולת החבלה שהייתה נגד אחד מבנייני ארגון האנרגיה האטומית  נכשלה ולא גרמה כל נזק. על פי הדיווח, הפעולה סוכלה הבוקר תודות לפעולות מנע שקדמו לכך ו"המחבלים לא הצליחו לממש את תוכניתם".

"העירנות של מערכת וארגוני הביטחון והארגונים בזיהוי, איתור ונקיטת צעדים נגד ניסיון הפגיעה בפעילות הגרעין השלווה של אירן הצליחה למנוע את שיבוש את המשך תוכנית הגרעין", כך מסרה "נור יוז".

בתוך כך, הסוכנות לאנרגיה אטומית של אירן הודיעה בלילה שבין ראשון לשני כי השבתת החירום הזמנית בכור הגרעיני בבושהר נגרמה בשל "תקלה טכנית". בסוכנות לא פירטו יותר מדי בנוגע לתקלה, אך נכתב שהיא נגרמה כתוצאה מקושי באספקת החשמל. עוד נכתב כי ניתנה על כך התראה יום קודם לכן לשר האנרגיה.

אחד מהגורמים המנהלים את מתקן הגרעין הסביר בריאיון לתקשורת המקומית: "מאז יום שבת חווינו צמצום באספקת החשמל בהיקף של 1,000 מגה-וואט בייצור". בסוכנות לאנרגיה אטומית של אירן נמסר כי "לאחר שתתוקן התקלה בימים הקרובים, המתקן יחובר ויפעל מחדש".