אמריקה סוערת: גבר שחור מהעיר מיניאפוליס שבמינסוטה מת לאחר ששוטר שעצר אותו, כרע ברך על צווארו וחנק אותו במשך דקות ארוכות, כך מפורסם הערב (שלישי) ברשתות החברתיות. במשך דקות תועד האירוע כשבמהלכו הגבר אמר: "הם הולכים להרוג אותי".

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

האירוע החל כאשר הגיעה תלונה למשטרה אודות אדם שנחשד בזיוף באחד העסקים בעיר. המשטרה המקומית הגיעה למקום ואיתרה את אותו הגבר כשהוא יושב ברכבו, בחשד שהוא זה שקשור לזיוף. "הוא הורה לצאת מהרכב, אחרי שיצא הוא פיזית התנגד לשוטרים", אמר ג'ון אלדר דובר המשטרה.

בסרטון נראה אותו גבר שחור שכוב על הרצפה, כששוטר לבן לוחץ על צווארו של העצור בעזרת ברכו. במהלך התקרית הגבר קרא פעמים רבות "אני לא נושם" ובהמשך אף אמר "הם הולכים להרוג אותי". בשלב מסויים הגבר שבהתחלה זז, הפסיק לנוע ולבסוף הגיע אמבולנס שפינה אותו כאמור ללא רוח חיים.

עוברי אורח שהיו במקום, תיעדו את האירוע המטריד, העלו לרשתות חברתיות ומאז הסיפור הפך לויראלי ומסעיר. סוכני FBI ביחד עם המשטרה המקומית חוקרים כעת את מותו הטראגי של הגבר, שזהותו עדיין לא ברורה. כל הצילומים ממצלמות הגוף של השוטרים הועברו כעת לבדיקה, והמעורבים באירוע הוצאו לחל"ת עד להתבהרות הנסיבות.