זוג הורים מטקסס שבארה"ב הואשמו בסיכון בנם התינוק, בן שנה וחצי בלבד, לאחר שהשאירו אותו בשבת האחרונה ללא השגחה ברכבם המונע - בזמן שהם משחקים במכונות הימורים בתוך אחת החנויות. הרכב נגנב, והתינוק אותר לבדו בפארק ציבורי אחרי שהחשודים נטשו אותו ונמלטו מהמקום.

האם, קימברלי קוק בת ה-21, והאב, אנתוני בלו בן ה-29, תועדו במצלמות האבטחה של החנות. בצילומים ניתן לראות אותם בשעות שקדמו לאירוע יחד עם התינוק, כשהם משחקים במכונות ההימורים. לאחר מכן, סביב השעה 23:30 שבו השניים למקום כדי להמשיך ולשחק - אולם הפעם השאירו את התינוק במכונית הפועלת והפתוחה שחנתה בחוץ.

חקירת המשטרה העלתה כי במהלך שהותם בחנות ניגשו ההורים מדי פעם לבדוק את שלומו של התינוק, ושבו פנימה אל מכונות המזל. כשיצאו השניים מהחנות לקראת חצות הליל הם גילו שהמכונית איננה והזעיקו את המשטרה. תחילה טענה האם בפני השוטרים שהיא ובן זוגה השאירו את התינוק ברכב רק כדי להיכנס לקנייה זריזה בחנות, אולם בהמשך התגלו מעשיהם האמתיים של השניים.

הצעירים שגנבו את המכונית, בני 18 ו-19, השאירו את התינוק בפארק סמוך, חשוף למזג האוורי הקריר ולבעלי חיים שמסתובבים במקום, והמשיכו בדרכם. בן השנה וחצי אותר כשהוא רועד מקור על ידי השומר של הפארק שהגיע לנעול את השערים.

שוטרים שהוזעקו למקום לקחו את התינוק אל בית החולים המקומי על מנת לוודא שמצבו הבריאותי תקין. סביב השעה 1:00 איתרה המשטרה את הרכב הגנוב והחלה במרדף אחר החשודים. השניים שניסו להימלט נעצרו לבסוף הואשמו בחטיפה ובגניבת רכב.