ביום ראשון בתחילת השבוע, ילד בן 12 מטקסס, הציל את סבתא וסבא רבא שלו בזמן שאחיו החורג תקף את שניהם באמצעות סכין. האח החורג, לוסיאן אדריאן ג'ונסטון בן ה-20, אומץ על ידי זוג הקשישים ובעקבות התנהגותו האלימה הרשויות קבעו כי הוא לא יוכל עוד לחיות איתם. בזמן נסיעה ברכב, נודע לג'ונסטון כי הוא יאלץ לעזוב בקרוב את ביתם - בתגובה הוא שלף סכין, דקר את הסב בצוואר ואת הסבתא בראשה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

סאצ'ה בן ה-12 הצליח להשתלט על התוקף ולמנוע ממנו לבצע תקיפה חמורה יותר. על פי ממצאי החקירה, הוא זינק על ג'ונסטון מאחור, חנק אותו והצליח להוציא את הסכין מידיו. "לאחר שנטלתי ממנו את הסכין השלכתי אותו מהחלון", סיפר סאצ'ה. "הוא הצליח לפצוע אותי ביד ולפגוע בשיניים שלי אבל לא ממש אכפת לי העיקר שעצרתי אותו".

כשהמכונית נעצרה, התוקף החל לברוח ברגל ובבוקר יום שני הוא אותר ונעצר. הצעיר בן ה-20 מואשם בפני שתי עבירות של תקיפה מחמירה עם נשק קטלני. פרקליטיו של התוקף סרבו למסור תגובה.

"הזוג המבוגר מחלים כעת בבית החולים ואנו מאחלים להם בריאות. הגיבור האמיתי של הסיפור הזה הוא הילד בן ה-12. הוא הצליח לעצור את התקיפה האכזרית הזו ולמנוע שני מקרי רצח", אמר השריף של המחוז, קאונטי אד גונזלס. כעת, התוקף עובר בדיקות נפשיות שבסיומן יוחלט אם הוא כשיר לעמוד לדין.