שוב – התרעה על פיגוע נגד מטרות יהודיות וישראליות בהודו: לזרועות המודיעין של הצבא ההודי הגיע מידע נקודתי, ולפיו: ארגוני טרור במדינה, המשויכים לג'יהאד העולמי, מתכננים לבצע פיגוע כנגד מוסדות יהודיים כמו בית הכנסת בקרלה שבדרום המדינה ונגד בתי חב"ד או מקומות בהם יש ריכוז גבוה של מטיילים ישראלים. ההתרעה מתמקדת בשלב זה בצפון ומערב המדינה.

המידע הזה יורט על ידי מערכות הביון ההודיות ויתכן שמדינה ידידותית נוספת סייעה להשיג את המודיעין הזה. על פי המידע, וזה החידוד בהתרעה הזו -  יהיה ניסיון לחטוף תרמילאי ישראלי.

בעקבות המידע הזה ההודים מתגברים את האבטחה על המוסדות היהודיים ועל המקומות בהם ריכוז גבוה של מטיילים ישראלים. ההודים עדיין לא הצליחו ללכוד את חברי החוליה ויש מאמץ גדול מאוד בתת היבשת – לשים את ידיהם על המחבלים.

בתחילת החודש שעבר, רשויות הביטחון בהודו העלו את הכוננות הביטחונית בעיר הבירה ניו דלהי בעקבות התרעה ממוקדת על כוונת תא טרור לבצע פיגועים נגד מטרות ישראליות ויהודיות במהלך יום הכיפורים. הכוננות הועלתה לרמה גבוהה מאוד לאחר המידע שהתקבל. בישראל סייעו לרשויות בהודו כדי לסכל את הפיגוע.

המטרות שהיו על הכוונת כללו את שגרירות ישראל בניו דלהי, בתי כנסת, בתי ספר יהודיים, מסעדות ומלונות שידועים כיעדים פופולריים בקרב מטיילים ישראלים בניו דלהי ובערים נוספות. ההתרעות התמקדו בניסיון לבצע פיגוע במהלך תקופת החגים האחרונה, ובמיוחד במהלך יום הכיפורים.

לפי המידע שהתקבל ברשויות הביטחון בהודו, תא הטרור שתיכנן את הפיגוע מקושר לאל-קעידה ותאי טרור אחרים המסונפים לדאע"ש ומטרתם לפגוע במטרות ישראליות ובקהילה היהודית ברחבי העולם. "כוחות הביטחון הורו לנקוט בצעדי אבטחה משמעותיים במוסדות ישראלים ויהודיים, ובית חב"ד בדלהי במטרה לסכל את המתקפה", דווח בתקשורת המקומית.
 
לפי המשטרה בדלהי, שוטרים ביחידות מיוחדות ביצעו פשיטות במספר מקומות ברחבי העיר לאחר שהמידע המודיעיני שהתקבל הצביע על 3 או 4 חברים בתא הטרור שהצליחו להסתנן ולהתבסס בתוך העיר.