רודי ג'וליאני, פרקליטו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, עלה לאחרונה לכותרות כשניסה להגן בתקיפות על טראמפ לאחר פתיחת הליך ההדחה נגדו. אחרי ראיונות משונים שהעניק לתקשורת ולאחר ששניים ממקורביו נעצרו בשדה תעופה בחשד למעורבות במעשי שחיתות באוקראינה, התבקש ג'וליאני על ידי טראמפ להנמיך פרופיל ולהמעיט בחשיפה התקשורתית. כעת מתברר כי לאחרונה הוקלט כשהוא משוחח עם מקורבים על פרשיות השחיתות בהן מואשם הנשיא, על עסקים לא ברורים בארצות ערב ועל כסף שהוא חייב להשיג, כל זאת אחרי שהתקשר בטעות לעיתונאי והוקלט בלי ששם לב.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

ככל הנראה, קרה לג'וליאני מה שקורה לכולנו מדי פעם – הטלפון שהיה בכיסו הופעל בלי ששם לב והתקשר לעיתונאי רשת NBC, עמו שוחח קודם לכן על עניינים אחרים. מכיוון שהשעה הייתה מאוחרת, השיחה לא נענתה ועברה למענה קולי, שם הוקלטה במשך 3 דקות. רק כשהתעורר למחרת בבוקר גילה העיתונאי, ריץ' שפירו, את ההודעה הקולית המפתיעה.

"בוא נחזור לעסקים", נשמע ג'וליאני אומר לאדם נוסף לא מזוהה. "אני חייב שתטפל בבחריין. רוברט נמצא?". "הוא בטורקיה", משיב לו בן שיחו. "הבעיה היא שאנחנו צריכים כסף", אומר ג'וליאני בתגובה, ונוקב בסכום: "אנחנו צריכים כמה מאות אלפי דולרים". לאחר כמה שניות שואל אותו חברו: "אתה רוצה שאתן לך אופציות? יש לי אופציות", וג'וליאני משיב "כן, תן לי אופציות". כאן הסתיימה השיחה, לפי הדיווח ב-NBC.

לפני שנה ביקר ג'וליאני, העומד בראש חברה לייעוץ ביטחוני, בבחריין ונפגש עם המלך חמד בן עיסא אל-ח'ליפה. לטענתו חתם עם הממשל על חוזה לייעוץ בנושא לוחמה בטרור, אך הדבר לא אושר על ידי מלך בחריין. בנוסף, ב-NBC  דווח כי אותו רוברט שהוזכר בשיחה עשוי להיות רוברט מנגס, עו"ד שעבד בעבר באותה חברה עם ג'וליאני ושימש לוביסט עבור ממשלת טורקיה בקונגרס.

מתברר כי זו לא הפעם הראשונה בה דבר כזה קורה לג'וליאני. בחודש שעבר הוא התקשר בטעות לאותו כתב NBC, שעות לאחר שהתראיין אצלו בטלפון בנושא האוקראיני. גם בשיחה זו נשמע ג'וליאני משוחח עם מקורבים, אך הפעם השיחה דווקא הייתה ברורה ומובנת, ולא שונה בהרבה מהראיונות הטלוויזיונים הרבים שהעניק בשבועות האחרונים. ג'וליאני נשמע מתלונן על היחס הלא הוגן לטענתו מצד הדמוקרטים בקונגרס, מפריח טענות בקשר לג'ו ביידן ובנו ומתייחס לחקירה שניהלה ממשלת אוקראינה נגדם.

"האוקראינים, הם התחילו לחקור את ביידן אבל אז נחסמו פעמיים. אז הנשיא אמר "אתם לא יכולים להמשיך ככה, אתם חייבים לחקור אותו"", מתאר ג'וליאני ככל הנראה את השיחה המפורסמת של טראמפ עם נשיא אוקראינה שהובילה לפתיחת הליך ההדחה. "ביידן משתמש בתפקידו הציבורי כדי להרוויח מאז שהוא סנטור", מתלונן ג'וליאני בשיחה. "כשהוא הפך לסגן הנשיא הילד שלו הסתובב בעולם ואמר "תנו לי עבודה, אני הבן של ג'ו ביידן". רוב האנשים לא העסיקו אותו כי הייתה לו בעיית סמים".