עולם הספורט פעיל הקיץ גם מעבר ליורו 2024, כשאחד הטורנירים הגדולים שמתקיימים בימים אלה הוא ווימבלדון, שהוקדם מעט בכדי להתאים ללוח הזמנים של המשחקים האולימפיים. אתמול (שני) הגיע אחד המשחקים המרתקים של השנה, כשטיילור פריץ האמריקני (מדורג 12) הדיח את אלכסנדר זברב הגרמני (4) לאחר שחזר מפיגור שתי מערכות. בסיום, הגרמני האשים דווקא את בת זוגו של האמריקני בהפסד - וזו לא נשארה חייבת.

"הצוות של טיילור מכבד מאוד", אמר זברב בסיום. "אני חושב שהמאמן שלו, המאמן הפיזי וגם המאמן השני שלו, הם מאוד מכבדים. אבל אני חושב שיש עוד כמה אנשים שאולי נמצאים בתא שלו שהם אולי לא מעולם הטניס, שאולי לא מגיעים לצפות בכל משחק וההתנהגות שלהם הייתה מופרזת", כשהוא מכוון את דבריו לבת זוגו של פריץ, משפיענית הרשת והדוגמנית מורגן רידל.

 

 

רידל, לה עשרות מיליוני עוקבים ברשתות החברתיות, הבינה את העקיצה ולא נשארה חייבת. היא פרסמה סרטון באינסטגרם ובטיקטוק שלה שבו היא נהנית ממשקה עם הכיתוב 'כשהגבר שלך מנצח עבור הבנות', כשהיא מתייחסת לעובדה שזברב הואשם בשנה שעברה בהתעללות פיזית באישה ב-2020. הוא הגיע בחודש שעבר להסדר בתיק נגדו והסכים לשלם לברנדה פטאה, אם ילדו, 217,820 דולר, אך נמצא לא אשם בסופו של דבר.

זמן קצר לאחר שהסרטון עלה רידל מחקה אותו, אולי מחשש של תביעה בגין לשון הרע. אבל כמו שקורה ברשת, הסרטון כבר הספיק להתפשט בכל רחבי האינטרנט.