רוכב נבחרת האופניים וסגן אלוף ישראל גיא תימור, בן 21 ממושב יד נתן, נהרג הבוקר (חמישי) בתאונה בדרום, כשרכב פגע בו בעת שהיה באימון רכיבה. תימור קיים את האימון האחרון לפני שהיה אמור לטוס לתחרות גרנד פרי בצ'כיה עם שאר חברי הנבחרת. על פי החשד, הנהג הדורס, שמעולם לא הוציא רישיון, ברח משוטרים שכרזו לו לעצור, עבר באדום ואז דרס את תימור.

"זו אבדה ענקית וכואבת", אמר צחי בויגן, מאמנו של תימור. "לא ייאמן איך ברגע אחד נלקח מאיתנו חבר. גיא התחיל לרכוב כבר בגיל שמונה ובצבא היה ספורטאי מצטיין. איבדנו אדם שכולו נתינה, והדרך הטובה ביותר לראות את זה הייתה בצורה שבה הוא רכב. רכיבת אופניים היא לכאורה ספורט אישי, אבל הקבוצתיות משחקת תפקיד משמעותי וגיא היה תמיד אדם שדאג קודם להישג הקבוצתי לפני ההישג האישי".

תימור ייצג את ישראל בשנים האחרונות באליפויות אירופה ועולם. השנה הוא זכה במדליית הכסף באליפות ישראל באופני מסלול וכן במדליית הכסף באליפות ישראל באופני כביש עד גיל 23. הוא נחשב רוכב מבטיח מאוד, כאשר שנת 2024 הייתה שנת השיא שלו עד כה.

הוא היה אמור היום להמריא עם כל חברי נבחרת ישראל ברכיבת מסלול לתחרות הגרנד פרי בצ'כיה, כחלק מסבב התחרויות הבין-לאומי.

באיגוד האופניים בישראל אמרו בעקבות הטרגדיה כי "אנו המומים וכואבים את מותו של גיא היום בעוד תאונה מיותרת. ביחד עם כל קהילת האופניים בישראל אנו משתתפים בצער המשפחה מועדון IGP. אנו מקווים כי רשויות החוק יטפלו בנהג הפושע על מנת שהמקרה יהווה הרתעה לעתיד. אנו קוראים לרשויות להתחיל ולהשקיע בתשתיות רכיבת אופניים, על מנת למנוע מקרים כאלה בעתיד".