(קובי אליהו) (צילום: ספורט 5)
(קובי אליהו) | צילום: ספורט 5

מהלכי כדורגל נאים, שערים יפים, הפסקת חשמל אחת ושוויון דרמטי עמוק בתוספת הזמן. למרות שמדובר היה במשחק חסר חשיבות עבור שתיהן, המשחק בין בית"ר ירושלים לעירוני קריית שמונה סיפק לא מעט אירועים, בדרך ל-3:3 דרמטי.

קריית שמונה, במשחק הפרידה של סלובודן דראפיץ', פתחה את המשחק טוב והגיעה למספר הזדמנויות מול נתנאל דלויה, אך למרות זאת, היא ראתה בדקה ה-40 את גליאופילו האסלביינק מוצא את הרשת אחרי שכדור שלו פגע בעאיד חבשי והמשיך פנימה. אלא שממש לפני ההפסקה, איתמר שבירו לא ויתר והשווה ל-1:1 עם שער שכבש כבר במחזור שביעי ברציפות, והעלה את מאזנו ל-15 כיבושים בליגה.

המחצית השנייה התחילה בהפסקת חשמל חלקית באצטדיון, שגרמה לעצירת המשחק לכשמונה דקות, ובה הקהל הירושלמי ניצל את ההזדמנות כדי לעקוץ את הבעלים משה חוגג בשירת: "משה לא שילם חשמל, משה לא שילם חשמל".

מיד אחרי חידוש המשחק, ניב זריהן החזיר את היתרון לבית"ר (59) ובדקה ה-71 האסלביינק השלים צמד, אך קריית שמונה לא ויתרה. בדקה ה-93 היה זה מוחמד שכר שצימק עם בעיטה מרחוק, וממש לקראת סיום תוספת הזמן אוראל דגני הכשיל את אדריאן רוצ'ט, והקשר הוותיק דייק מהנקודה הלבנה כדי לקבוע חלוקת נקודות.

כשהיא ראשונה בפלייאוף התחתון, וללא הפסד כלל במהלכו, קריית שמונה יכולה לחייך לעצמה ולהיות מרוצה מהמשחקים האחרונים תחת דראפיץ', לפני שתפתח רשמית את עידן מנחם קורצקי. ובית"ר? אחרי שפספסה את ההזדמנות לסיים את העונה בטעם טוב, אין ספק שקיץ רועש במיוחד הולך לעבור על הקבוצה מהבירה, ואיזה מסכנים האוהדים.