(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בלאגן ביציע של אוהדי מכבי חיפה באצטדיון טדי במשחק הערב (שבת) מול הפועל ירושלים. נרשמו עימותים חוזרים בין עשרות אוהדים לכוח האבטחה שבמקום. מאבטחים רבים נכנסו ליציע של הירוקים על מנת לנסות להשליט סדר.

שלושה אוהדים ירוקים נעצרו ושני שוטרים נפצעו, אחד בידו ואחד בפניו לאחר שהותקפו על ידי אוהדי מכבי חיפה. שני אוהדים נוספים הורחקו.

זה הכל התחיל כשמספר פקחים נכנסו ליציע של אותם אוהדי מכבי חיפה, וחילקו דו"חות בגין אי עטיית מסכות, ובכך החלה ההתלהטות. מספר אוהדים של הקבוצה מהכרמל עוכבו על ידי המשטרה בשל אי הסכמתם לעטות מסכות ביציע, ובעקבות כך נוצר עימות. כמחאה פירקו האוהדים את התופים ועשרות מהם עזבו את היציעים.

גורם במכבי חיפה התייחס למהומה: "אכיפה די אגרסיבית של המשטרה ובררנית. רק יציע האורחים נאכף".

ממשטרת ישראל נמסר: "לפני זמן קצר, שוטרים שביצעו פעילות אכיפה כנגד אי עטיית מסיכה בתחומי אצטדיון הכדורגל טדי בירושלים, הותקפו על ידי שלושה חשודים שהיו ללא מסיכה על פניהם כנדרש בחוק.
כתוצאה מכך נזקקו שלושה שוטרים לקבלת טיפול רפואי עקב חבלות שנגרמו להם. שלושת האוהדים החשודים בתקיפה, נעצרו על ידי שוטרים נוספים שנכחו במקום והם הועברו לחקירה בתחנת המשטרה. משטרת ישראל לא תאפשר כל גילוי אלימות, ובפרט כלפי אנשי החוק המבצעים את תפקידם לשמירת הציבור ובריאותו".