פרשת הכדורגלנים והנערות: בפגישה שנערכה בין הנהלת המועדון לשני השחקנים נמסר להם רשמית כי הם לא ימשיכו במכבי תל אביב ושעליהם לחפש קבוצה חדשה - כך נחשף היום (ראשון). בשבועות האחרונים השחקנים הבינו "לאן נושבת הרוח" כשלא הוזמנו לפתיחת אימוני הקבוצה לקראת העונה החדשה. אצילי אף נשמע בשיחה פרטית אומר למקורבו: "99% שאנחנו בחוץ". באלופת המדינה לא מיהרו למסור לשחקנים את החלטתם אך ברגע שבעלי הקבוצה מיטש גולדהאר קיבל את ההחלטה נחסמה האפשרות שהשניים ימשיכו בקבוצה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מיכה ואצילי, שניים משחקניה הבולטים של הקבוצה בשתי האליפויות האחרונות (מיכה כיכב בקבוצה לאורך כל הקריירה שלו) הם עדיין בגדר חשודים בבעילה אסורה של שתי קטינות בהסכמה. למרות שהמשטרה סיימה את החקירה ואף המליצה לפרקליטות לסגור את התיק – הרי שהסטטוס המשפטי שלהם נותר זהה כל עוד התיק אינו נסגר.

נראה שמצבם המשפטי זה מה שהוביל את הבעלים לקבל את ההחלטה שכל עוד השניים חשודים במעשים כה חמורים – מקומם לא במכבי תל אביב. שני השחקנים פרסמו לארונה פוסטים ברשתות החברתיות שבהם הם מביעים צער על הפרשה, מתנצלים בפני האוהדים, אך גם מפרטים על העוול שנגרם להם לדבריהם והביעו רצון עז לחזור לקבוצה.

גם יו"ר מכבי תל אביב בכדורסל שמעון מזרחי התייחס לפרשת המין ואמר: "לא צריך לחרוץ את דינם לפני החלטת הפרקליטות. מועדון חייב לעמוד מאחורי השחקנים שלו ולתת להם גב". כעת כאמור, השניים יחשפו את התחנה הבאה בקריירה המקצועית שלהם.

לפני שבוע הפרקליטות החליטה להחזיר את תיק השחקנים למשטרה לצורך השלמת חקירה. מדובר בהליך רגיל, שמלמד בשלב זה שהתיק לא מוכן לכתב אישום. ההערכה היא שהשניים יזומנו להיחקר שוב.