זה אולי מוזר, אבל עוד לפני המשחק אתמול מול הפועל באר שבע, היה ברור כי במכבי ת"א יקבלו כל תוצאה בברכה – רק על מנת שידברו על משהו אחר בהקשר של המועדון חוץ מפרשת הכדורגלנים והקטינות. שני השחקנים המעורבים בפרשה והוצאו לחופשה לא היו כמובן בסגל אתמול, ובלעדיהם הצהובים סיימו ב-1:1 מול הפועל ב"ש. הפער בפסגה ממכבי חיפה חזר ל-12 נקודות והצהובים יכולים להתקרב עוד קצת לאליפות ביום שבת, בדרבי מול הפועל ת"א.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"ידענו שבפלייאוף העליון ישחקו 6 הקבוצות הטובות בישראל וידענו שאף משחק לא יהיה קל", אמר מאמן הקבוצה, ולדימיר איביץ'. "אנחנו לא יכולים להיות מרוצים מהמשחק הזה. לא שלטנו בכדור וזה מאוד פגע בנו ביכולת ליצור מצבים. זה היה משחק קשה בקצב לא טוב. זו בעיה שלא הצלחנו לשחק בקצב גבוה. יש לנו עוד שישה משחקים ואנחנו צריכים לשחק עד הסוף כי עוד לא סיימנו את העבודה".

אתמול פרסמנו כי קיים סיכוי שהתיק נגד הכדורגלנים לא יגיע לכדי כתב אישום, בהקשר הזה הוסיף המאמן: "יש אנשים שבודקים את המקרה והמועדון הוציא הודעה. אם הכל יהיה בסדר, למה שהשחקנים לא יחזרו למכבי?".

"אם הכל יהיה בסדר, למה שהשחקנים לא יחזרו למכבי?"

הקפטן שרן ייני הוסיף על התחושות במועדון: "על כל המועדון עבר שבוע לא קל. אנחנו מעדיפים לא להגיד יותר מדי כי גם אנחנו לא יודעים את כל הפרטים וניזונים משמועות. אנחנו יודעים שאנחנו צריכים לשמש דוגמא לבני הנוער. בקשר למשחק, הגול שלהם היה פנטסטי אבל עד אז הרגשנו טוב וחבל שאיבדנו את הנקודות. אנחנו בכושר טוב ומנטלית אנחנו קבוצה חזקה שיודעת להתנתק ממה שקורה מסביב".

אבוקסיס: "היינו יכולים להכריע את המשחק"

מהצד של הפועל ב"ש, המאמן יוסי אבוקסיס סיכם: "אחרי חצי הגמר היה לנו חשוב להופיע כמו שצריך, להמשיך לשחק טוב ובהתלהבות. היו דקות יותר טובות ופחות טובות, אבל בסך הכל אני חושב שהיינו שווים במשחק. השחקנים הוכיחו שהם גברים והביאו 90 דקות חזקות, אמנם לא עם הרבה מצבים אבל אם היינו חכמים יותר, בעיקר בדקות האחרונות היינו יכולים להכריע את המשחק".