מגמת העלייה בטמפרטורות שהרגשנו אתמול תמשיך איתנו גם היום (שבת) ומזג האוויר צפוי להיות נוח, בהיר עד מעונן חלקית ומתאים לכל פעילות. הים התיכון יהיה נוח לרחצה עם דגלים לבנים, גלים שיגיעו לגובה של עד 70 ס"מ ועוצמת רוח של 20 קמ"ש. עם זאת המים יהיו קרירים בטמפרטורה של 19 מעלות.

גם בכנרת יהיו תנאים יחסית נוחים לרחצה, עם טמפרטורה של 20 מעלות, בלי גלים, ורוח צפונית חלשה יחסית בעוצמתה – 20 קמ"ש בלבד. ואם אתם מעוניינים לצאת לטייל - הנה כמה סודות שאתם כנראה לא מכירים על מסלולי הטיולים הכי מומלצים ברחבי הארץ.

הטמפרטורות החזויות להיום: בירושלים עד 23 מעלות, בקצרין 26 מעלות, בנהרייה 21 מעלות, בצפת 21 מעלות, בטבריה 30 מעלות, בחיפה 20 מעלות, בטייבה 24 מעלות, באריאל 23 מעלות, בתל-אביב 21 מעלות, ברחובות 23 מעלות, בבית שמש 25 מעלות, בבאר שבע 28 מעלות ובאילת עד 31 מעלות.

מחר (ראשון) עם תחילת חול המועד, תחול התחממות ניכרת וצפוי שרב ברוב האזורים. הרוחות יתחזקו וייתכן גם אובך. ביום שני יהיה חם אפילו יותר, צפוי שרב כבד ויהיה אביך לאורך שעות היום. בשעות הערב של יום שני השרב צפוי להתחיל להישבר ובהמשך השבוע – צניחה של הטמפרטורות עם מזג אוויר קריר ואולי גם טפטופים.