מתקפה חזיתית של השרה הקודמת על השרה המכהנת: שרת התחבורה לשעבר, ח"כ מירי רגב, תקפה בחריפות הערב (רביעי) את השרה המכהנת מרב מיכאלי - זאת על רקע האסון שאירע היום באזור השרון, שבמסגרתו מתה תינוקת בת שנה וחצי שנשכחה ברכב במשך שעות ארוכות. ח"כ רגב האשימה את השרה מיכאלי בטרגדיה עקב כך שלא העפילה את התקנות שאישרה למניעת שכחת ילדים ברכב. 

הרכב שבו נשכחה בת השנה שמתה באזור השרון
הרכב שבו נשכחה התינוקת בת השנה שמתה, היום

תחילה, צייצה רגב תמונה בה מופיעים הדיווחים על האסון בשרון - וכתבה: "את לוקחת אחריות, מרב?" והוסיפה תיוג שלה - ציוץ שנמחק כעבור זמן קצר. 

לאחר מכן, בציוץ נוסף בחשבון הטוויטר שלה, תקפה הח"כית מהליכוד: "כמה עוד ילדים ימצאו עצמם ברכב לוהט בגלל הפוליטיקה הקטנה שלך? אני קוראת לך להפעיל באופן מיידי את התקנות שאישרתי למניעת שכחת ילדים ברכב".

 
זמן קצר לאחר מכן, לאחר שנודע שהפעוטה מתה, העלתה רגב ציוץ נוסף - וכתבה: "לצערנו, גם הפעוטה הזו מצאה את מותה ברכב לוהט. מתי תתעוררי הגברת מיכאלי?". 


ח"כ רגב מסרה ל-N12 בעקבות הדברים שפרסמה: "מתעסקים בשטויות במקום להתעסק בעיקר. מיכאלי בהחלט צריכה לקחת אחריות על כל פעוט שמוצא את מותו הטראגי ברכב לוהט, אחרי שהיא בחרה לדחות תקנות מצילות חיים". 


לא המתקפה הראשונה: רגב תקפה את מיכאלי לאחר מות ילד בן 6 - וחוללה סערה

זו לא הפעם הראשונה שח"כ רגב תוקפת את השרה מיכאלי על רקע מקרים של שכחת ילדים ברכב. באוגוסט האחרון, רגב חוללה סערה לאחר שתקפה אותה בעקבות מותו הטרגי של מאיר ישראל עשוש בן ה-6 שנשכח ברכב במועצה האזורית שדות נגב. 

"עוד ילד שנשכח באוטו ומצא את מותו הטראגי ברכב לוהט, עוד אסון שיכול היה להימנע אילולא השרה מיכאלי הייתה דוחה את התקנה למניעת שכחת ילדים ברכב. נקרע הלב, תנחומיי הכנים למשפחה", צייצה אז רגב - מה שגרר ביקורת חריפה עליה בטענה שהיא "רוקדת על הדם". 


עובדה נוספת שהובילה לביקורת על רגב היא שהתקנות שביקשה להעביר להתקנת מערכת ברכב שתתריע על שכחת ילדים היו אמורות להיות תקפות על ילדים עד גיל 4 - כשהילד שמת היה בן 6 - כך שגם אם התקנות היו עוברות, הן לא היו תקפות לגביו. על כך העיר לרגב מי שכיהן לפניה במשרד התחבורה לתקופה קצרה, ח"כ בצלאל סמוטריץ'.