האמירות הקשות והחריגות של חבר הכנסת דודי אמסלם (ליכוד) ממשיכות לחולל סערה. אחרי ששימשו כמקור בפנייה לוועדת האתיקה של הכנסת, אישה הגישה היום (שבת) תלונה במשטרת ראש פינה נגד השר לשעבר בטענה שהיא חשה מאוימת על ידו נוכח דבריו. 

האישה, תושבת הצפון, הגיעה למשטרה כדי להגיש תלונה בשל הפרסומים בתקשורת על דברים שאמר אמסלם. לטענתה, מדובר באיומים ועל המשטרה לפעול בעניין. 

דודי אמסלם בפתיחת מושב החורף בכנסת ה- 24 (צילום: דוברות הכנסת)
דודי אמסלם בפתיחת מושב החורף בכנסת ה- 24 | צילום: דוברות הכנסת

את הדברים אמר אמסלם בשיחה פתוחה שקיים עם גולשים בטוויטר. דבריו, שפורסמו ראשית ב"דה מרקר", חוללו סערה ורבים הגיבו עליהם בשאט נפש.

"אם אני אהיה יו"ר הכנסת, אני לא נותן להם להיכנס לשטח הכנסת. שיילכו לבית המשפט העליון שלהם. גם את השופטים שם נחליף מיד - ביום שננצח. נגמר הסיפור הזה של בגין 'יש שופטים בירושלים'. אנחנו נדרוס אותם", אמר. 

עוד אמר ח"כ אמסלם: "נביא להם חוקים על הראש שהם לא יתאוששו 20 שנה. כדי לשלוט נמחק את המילה 'צדק'. היא לא קיימת יותר. השמאלנים הם העשירים ובעלי הנכסים במדינה".

דודי אמסלם (צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת)
דודי אמסלם | צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

אמסלם המשיך: "הממשלה תהיה ועדת האיתור - רק אנחנו נמנה, פקיד שלא יעזור לנו נחתוך לו את המשכורת". את הממשלה הנוכחית כינה "כנופייה מטורפת, בולשביקית, אנטי-ציונית השתלטה על המדינה. ממשלת פלסטין, סמרטוטי רצפה. חבורת ילדים שמנסור עבאס הארכי-מחבל מנהל אותם. בקרוב הם יעבירו חוק שלא ייתנו לתושבי עיירות הפיתוח להצביע - יגידו למרוקאים שהאשכנזים מתל אביב יותר חכמים".