למרות ההתנצלות, הזעם נמשך: כ-50 מפגינים ממחאת "אני שולמן" הגיעו הערב (שני) מחוץ לביתו של השר צחי הנגבי במבשרת ציון. הם מחו בעקבות אמירתו ש"אנשים שאין להם מה לאכול זה חרטא" ונשאו שלטים. בסוף השבוע הנגבי התנצל על דבריו, ונתניהו גם גינה אותם מבלי לנקוב בשמו. במחאה אחרת הערב נחסם צומת עזריאלי לזמן קצר על ידי מפגינים שמחו על הכוונה לעקוף את הכנסת בחקיקה נגד הקורונה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במחאה ליד ביתו של הנגבי נשאו שלטים שעליהם נכתב "שר בלי תיק זה חרטא". אחת המפגינות אמרה: "אני גרה בחדר בדירה עם שותפים - אתה היית צריך לראות את המקרר שלי עכשיו. רק השוק האפור נותן הלוואות עכשיו למסעדנים כי אף אחד לא מקבל שום דבר".

עוד הוסיפה: "לא קיבלתי שקל אחד ואני לא יכולה לפתוח את המסעדה כשדורשים ממני שכירות על מקום סגור. כל העובדים שלי בחל"ת, הכל נגמר ואני נגמרתי". אחרים קראו: "נגיף השחיתות הרבה יותר חמור מהקורונה. צחי הנגבי, נדאג להעיף אותך כי החרטא היחידה זו אתה. שר בלי תיק זה חרטא". כוחות משטרה הוצבו במקום עד להתפזרות הכוחות. המחאה התפזרה בתוך כשעה ללא עימותים או אירועים חריגים.

סמוך לשעה 19:00 התאספו מפגינים מתנועת "הדגלים השחורים" בצומת עזריאלי בתל אביב. המפגינים מחו נגד הכוונה לחוקק היום את חוק "חיסול הכנסת", לדבריהם, שיאפשר לממשלה לעקוף את הכנסת בחקיקת הקורונה, והם חסמו את צומת עזריאלי לזמן קצר.

אור רביד השתתף בהכנת הידיעה.