שרת התחבורה הנכנסת מירי רגב הגיבה היום (שישי) על כך פיטורי מנכ"לית המשרד, קרן טרנר, בעודה בחופשה לידה. רגב כתבה בהודעה שפרסמה: "זמן סוף לספינים ולמסכת השקרים". טרנר הודיעה לעובדים כי היא פוטרה טלפונית על ידי השרה הנכנסת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בתגובתה כתבה רגב כי כל שר המגיע למשרד חדש ממנה את מנכ"לו שהוא איש אימונו, על מנת לקדם את תפיסת עולמו של השר הנכנס. "שוחחתי אמש עם קרן טרנר", הצהריה רגב. "הייתה שיחה טובה והודעתי לה על כוונתי למנות מנכ"ל חדש במשרד כמקובל, על מנת שלא תשמע זאת דרך התקשורת".

מנכ"לית משרד התחבורה קרן טרנר לאחר שילדה (צילום: דוברות בית החולים שיבא תל השומר)
קרן טרנר לאחר הלידה | צילום: דוברות בית החולים שיבא תל השומר

רגב תקפה בהודעתה את הביקורות שהוטחו בה בנוגע לפיטורי טרנר בזמן שהיא בחופשת לידה, וכתבה: "אז לכל יפי הנפש והמצקצקים אולי ראוי גם הפעם פשוט לומר את האמת וקצת להרגיע, בוודאי לפני כניסת שבת". עוד הוסיפה רגב: "בטרם שיחתי עימה פניתי לנציב שירות המדינה וביקשתי לוודא שכל זכויותיה תישמרנה. וכך יהיה".

בהודעה ששלחה לעובדי המשרד כתבה טרנר כי קיבלה עדכון מהשרה הנכנסת של משרד התחבורה, מירי רגב, כי היא מגיעה למשרד ביום ראשון עם מנכ"ל מטעמה. הדבר אירע זמן קצר לאחר שרגב קיבלה מנתניהו הודעה על המינוי, והכל בזמן שטרנר בכלל מצויה בחופשת לידה. 

נתניהו ורגב (צילום: רויטרס, חדשות)
נתניהו החליט למנות את רגב לשרת התחבורה | צילום: רויטרס, חדשות

שמה של קרן טרנר עלה בימים האחרונים כמועמדת מובילה לתפקיד מנכ"לית משרד האוצר תחת ישראל כ"ץ. המועמד המוביל להחליף את קרן טרנר כמנכ״ל משרד התחבורה, הוא כנראה עפר מלכה, שכיהן בעבר כמנכ"ל החברה הכלכלית חדרה.

"על אף הכתבות הרבות בתקשורת, עניין מנכ"לות משרד האוצר עוד לא סופי", כתבה טרנר. "מה שכן סופי הוא סיום תפקידי כמנכ"לית משרד התחבורה. השרה הנכנסת רגב התקשרה אליי ועדכנה אותי כי היא עתידה להגיע ביום א' למשרד עם מנכ"ל חדש".