"אם בכחול לבן ימשיכו ככה – הם לא יקבלו המלצה": ברשימה המשותפת  כועסים – כששבוע אחרי הבחירות עדיין לא זכו לשיחת טלפון מיו"ר כחול לבן בני גנץ. אמש (ראשון) הבאנו במהדורה המרכזית דברים שאמרו בכירים ברשימה המשותפת – שתקפו בחריפות את ראשי כחול לבן.  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בכיר הרשימה המשותפת  (עיבוד: החדשות 12)
עיבוד: החדשות 12

ברשימה המשותפת מרגישים שהם נלקחים כמובנים מאליהם. הבכירים במפלגה ביקשו להבהיר: "אנחנו ניכנס למשא ומתן בדלת הקדמית, או שלא ניכנס כלל. שידברו איתנו כמו עם כל מפלגה, כשהכול על השולחן".

בכיר הרשימה המשותפת (עיבוד: החדשות 12)
עיבוד: החדשות 12

בכיר נוסף אמר: "גנץ צריך להחליט אם אנחנו לגיטימיים בעיניו, או שימצא מישהו אחר להקים איתו ממשלה. גנץ צריך להראות לנו איך הוא מבדיל את עצמו מנתניהו כדי שנוכל להמליץ עליו". עם זאת, ברשימה המשותפת כבר המליצו על גנץ להרכבת הממשלה במהלך השנה האחרונה – וההערכות הן שלמרות האולטימטומים, הם יעשו זאת גם הפעם.

במקביל, גנץ וליברמן ייפגשו היום (שני) ויכריעו האם הולכים על מהלך שכזהצריך לזכור שאחרי שהכנסת הקודמת התפזרה בני גנץ אמר בשיחות סגורות: "בגלל יועז וצביקה אני לא ראש ממשלה". אז, הם אמרו שפשוט יימנעו. עכשיו, כדי לסכל את הממשלה הם יכולים להתנגד - והאירוע הזה לא יתרחש וכפי שהדברים נראים - לשם זה הולך.